Omenaa Mensah ma nową fryzurę. W takim wydaniu dawno jej nie widzieliście

Omenaa Mensah zdecydowała się na metamorfozę swoich włosów. Dziennikarka wybrała się do salonu fryzjerskiego, a efektem końcowym pochwaliła się na swoim Instagramie. Jak podoba się wam Omenaa w takiej wersji?
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Omenaa Mensah jest jedną z popularniejszych polskich dziennikarek, która znana jest również ze swojej działalności charytatywnej. Omenaa założyła bowiem fundację "Omenaa Fundation", która niesie pomoc m.in. dzieciom w Ghanie. Omenaa Mensah jest bardzo aktywna na Instagramie i dzieli się tam z fanami zarówno swoim życiem zawodowym, jak i momentami z życia prywatnego. 

Omenaa Mensah nowa fryzura. W takim wydaniu dawno jej nie widzieliście

Omenaa Mensah jest niezwykle atrakcyjną kobietą, a jej niewątpliwym znakiem rozpoznawczym są włosy, czyli burza zachwycających loków, których z pewnością zazdrości dziennikarce niejedna kobieta. Jednak jak każda kobieta, Omenaa Mensah uwielbia również od czasu do czasu zmienić nieco swój wizerunek. Ostatnio, prezenterka zdecydowała się na metamorfozę swoich włosów, którą przeszła pod okiem profesjonalisty w salonie fryzjerskim, a relacją z wizyty pochwaliła się na swoim Instagramie.

Omenaa Mensah opublikowała kilka kadrów, na których zaprezentowała swoim obserwatorom efekt końcowy metamorfozy. Gwiazda zdecydowała się wyprostować swoje loki, co z pewnością było nie lada wyzwaniem dla jej fryzjera. Prostowanie kręconych włosów wymaga bowiem dużo umiejętności i uwagi, by nie zniszczyć i nie spalić delikatnych kosmyków. Udostępniając zdjęcia w prostych włosach zapytała o zdanie swoich fanów. - Co wolicie... proste czy loki? - napisała tworząc ankietę na InstaStories. 

Omenaa Mensah nowa fryzura. W takim wydaniu dawno jej nie widzieliścieOmenaa Mensah nowa fryzura. W takim wydaniu dawno jej nie widzieliście https://www.instagram.com/omenaamensah/

Trzeba przyznać, że zarówno w prostych, jak i kręconych włosach Omenaa Mensah wygląda zjawiskowo. A jak wam podoba się Omenaa Mensah w takiej fryzurze?

Więcej o: