Włosy na pasek od szlafroka. Sposób na idealne fale, który jest hitem w sieci!

Włosy na pasek od szlafroka? Tak, to wcale nie żarty. Ten sposób stylizacji bez użycia wysokiej temperatury zdobywa coraz większą popularność. Efekt? Idealne, grube loki, większa objętość oraz zdrowe włosy.
Zobacz wideo Zimowa pielęgnacja włosów i skóry głowy. O czym trzeba pamiętać?

Każda kobieta chce, by jej włosy były zdrowe i w świetnej kondycji. Niestety, codzienna stylizacja i wysokie temperatury niszczą pasma i sprawiają, że stają się one suche oraz łamliwe. Nic więc dziwnego, że dziewczyny zaczęły szukać alternatyw stylizacyjnych, które umożliwią wykonanie świetnej fryzury, bez narażania włosów na działanie wysokiej temperatury. Jednym z takich sposobów są właśnie loki wykonywane na pasek od szlafroka.

Włosy na pasek od szlafroka - sposób, który pokochały influencerki

Jesteś posiadaczką włosów do ramion lub dłuższe i chcesz uzyskać piękne loki bez używania lokówki? Wykorzystaj pasek od szlafroka! To sposób, który jest ostatnio prawdziwym hitem w Internecie. Aby nie niszczyć włosów, dziewczyny rezygnują z lokówek i zakręcają włosy właśnie na pasek od szlafroka. To prosty i bezpieczny dla włosów sposób na piękne loki oraz większą objętość włosów. Tę metodę pokochały najpopularniejsze influencerki na Instagramie i chętnie dzielą się ze swoimi obserwatorami efektami, które uzyskują na swoich włosach stosując ten sposób. Jak zakręcić włosy na pasek od szlafroka? Przedstawiamy instrukcję krok po kroku.

Włosy na pasek od szlafroka - wykonanie krok po kroku

  1. Rozczesz dokładnie włosy i zrób na środku głowy przedziałek.
  2. Jeśli chcesz, by stylizacja była trwalsza, możesz delikatnie spryskać włosy mgiełką stylizacyjną lub nałożyć odrobinę pianki. na całą długość kosmyków.
  3. Nałóż na środek głowy pasek od szlafroka, podobnie, jak zakładasz opaskę.
  4. Weź do ręki niewielkie pasmo włosów znajdujące się najbliżej twarzy i zacznij zwijać je wokół paska
  5. Do pierwszego pasma dobierz kolejne i kolejne, owijając je wokół paska.
  6. Pasma włosów zaplecione wokół paska zwiąż na końcu gumką i powtórz czynność po drugiej stronie głowy. Paski możesz związać w dwa koki po bokach głowy lub zostawić wiszące.
  7. Połóż się w tej fryzurze spać lub zostaw na minimum 3-4 godziny.
  8. Następnie zdejmij pasek, rozczesz włosy delikatnie palcami i utrwal lakierem.
 
Więcej o: