Pixie cut - największy hit na sezon zima 2021. Ta fryzura odmładza i jest niezwykle stylowa

Pixie cut - modna fryzura, na punkcie której oszalały kobiety. Jest bardzo kobieca i stylowa. Co więcej, optycznie odmładza, dzięki czemu będzie idealna dla dojrzałych kobiet.

Pixie cut to niezwykle modna już od kilku sezonów fryzura do krótkich włosów. Cięcie jest tu naprawdę ostre, ale niech was to absolutnie nie zmyli. Taka fryzura jest bowiem bardzo kobieca i stylowa. Będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych kobiet, które nie lubią spędzać zbyt dużo czasu na stylizacji włosów. Warto przy tym również wiedzieć, że pixie cut to fryzura, która optycznie odmładza, dzięki czemu dobrze się sprawdzi u dojrzałych kobiet. Jak wygląda taka modna stylizacja włosów? Komu pasuje? Odpowiadamy.

Zobacz wideo

Pixie cut - modna fryzura do włosów krótkich na sezon zima 2021. Jak wygląda?

Pixie cut to fryzura, która największą popularnością cieszyła się w latach 60. XX wieku. Od tego czasu regularnie powraca do łask. Obecnie znów jest bardzo modna! Kobiety wprost oszalały na punkcie fryzury pixie cut. Nic dziwnego. Takie ostre cięcie jest nie tylko stylowe, również optycznie odmładza.

Chciałabyś radykalnie obciąć włosy, ale boisz się, że będziesz wyglądała nudno, niekobieco, a twoja fryzura będzie przypominać tzw. "na chłopaka"? Nic bardziej mylnego! Postaw właśnie na modny pixie cut. Warto przy tym wiedzieć, że jest to propozycja raczej dla odważnych kobiet, ponieważ opiera się na radykalnym obcięciu włosów na krótko.

Jak wygląda taka modna fryzura pixie cut? Włosy są w niej bardzo krótkie. Jednak cięcie jest tu delikatne i cieniowane, dzięki czemu cała fryzura sprawia wrażenie lekkiej. Co więcej, pixie cut sprawia, że włosy optycznie zyskują objętość.

Pixie cut to cięcie, która odmładza i nadaje bardziej dziewczęcego, zalotnego stylu. Pamiętaj jednak, że jeśli zdecydujesz się na taką modną fryzurę, koniecznie udaj się w tym celu do sprawdzonego fryzjera. Najważniejsze jest tu bowiem dobre obcięcie włosów.

Pixie cut fryzura - komu pasuje?

Fryzura pixie cut, czyli takie bardzo krótkie cięcie pasuje przede wszystkim kobietom, które mają ładne, regularne rysy twarzy i w miarę długą szyję. Taka stylizacja włosów dobrze prezentuje się również u kobiet, które mają dość małe twarze. Przypominamy, że fryzura pixie cut optycznie odmładza, dlatego jest doskonałym rozwiązaniem dla dojrzałych kobiet w wieku 50 lat, 60 lat i więcej.

 
Więcej o: