Grzywka baby bangs - największy hit wśród fryzur na ten sezon. To modne cięcie robi ogromną furorę w sieci

Grzywka baby bangs to niekwestionowany hit wśród modnych fryzur na ten sezon. Dodaje pazura i charakteru. Jak wygląda taka modna fryzura? Komu pasuje?

Grzywka baby bangs to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych obecnie fryzur. O jej ogromnej popularności szybko można się przekonać wpisując hasztag #babybangs na Instagramie bądź też na Pintereście. Kobiety wprost oszalały na punkcie tej jednak odważnej fryzury. Jak wygląda modna grzywka baby bangs? Komu pasuje? Odpowiadamy.

Zobacz wideo

Grzywka baby bangs - największy hit na ten sezon. Jak wygląda taka modna fryzura?

Grzywka baby bangs charakteryzuje się dwoma podstawowymi cechami. Po pierwsze, jest naprawdę bardzo krótka i zazwyczaj zakrywa tylko mniej więcej 1/3 czoła. Po drugie, grzywka baby bangs powinna być ułożona w lekkim chaosie. W ten sposób zyskujemy odważną, rzucającą się w oczy, modną fryzurę, w dodatku pełną nonszalancji oraz pazura.

Grzywka baby bangs dobrze wygląda zarówno, gdy jest obcięta na równo, jak również w wersji cieniowanej. Ta druga propozycja będzie dobra dla kobiet, które nie mają zbyt wiele czasu na stylizację włosów. Dobrze wycieniowana grzywka baby bangs będzie się bowiem sama naturalnie i ładnie układać.

Grzywka baby bangs - komu pasuje?

Grzywka baby bangs pasuje tak naprawdę do każdej długości włosów, zarówno do tych krótkich, jak również długich. Dobrze się sprawdzi przy prostych pasmach, ale i przy falowanych czy mocno kręconych.

Taka modna krótka grzywka najlepiej będzie się prezentować u posiadaczek owalnego kształtu twarzy i dość regularnych rysów. Nie zalecamy jej kobietom, które mają mocno podłużną twarz, ponieważ takie cięcie dodatkowo jeszcze optycznie ją wydłuży. 

 
Więcej o: