Doda pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Jak wygląda po wizycie u fryzjera?

Doda zdecydowała się odświeżyć nieco swoją fryzurę i udała się w tym celu do jednego z warszawskich salonów fryzjerskich. Postawiła na modną koloryzację, a efektem końcowym podzieliła się na Instagramie. Jak wygląda?
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Doda jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Na przestrzeni lat, piosenkarka przeszła ogromną metamorfozę, zupełnie odmieniając swój wygląd, a także stylizacje. Obecnie, Doda uważana jest nie tylko za jedną z najatrakcyjniejszych, lecz także jedną z lepiej ubierających się kobiet w Polsce. Ku uciesze wielu fanów, Doda jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie regularnie dzieli się z milionem swoich obserwatorów różnymi zdjęciami, a także filmikami z życia zawodowego oraz prywatnego.

Doda nowa fryzura. Gwiazda pochwaliła się efektem końcowym po wizycie u fryzjera. Jak wygląda?

Nie da się ukryć, że jedną z cech charakterystycznych Dody są jej długie blond włosy. Gwiazda od lat wierna jest jasnym kosmykom i zmienia jedynie ich ton. Ostatnio, Doda udostępniła ostatnio na swoim instagramowym profilu, a dokładniej na InstaStories zdjęcie, które wykonała tuż po zakończeniu wizy siedząc jeszcze na fotelu fryzjerskim. Piosenkarka chciała zaprezentować swoim obserwatorom efekt odświeżonego koloru swoich włosów. Doda ponownie postawiła na blond refleksy, pozostawiając od nasady swój naturalny kolor. 

Doda pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Jak wygląda po wizycie u fryzjera?Doda pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Jak wygląda po wizycie u fryzjera? https://www.instagram.com/dodaqueen/

Ponadto, Doda zdecydowała się na modny element koloryzacji front blond, która polega na delikatnym muśnięciu pasemek tuż przy twarzy odrobinę jaśniejszym odcieniem blondu. Taki zabieg sprawia, że twarz wygląda świeżo, młodo i promiennie. W tego typu koloryzacji mogliśmy już zobaczyć m.in. Jennifer Aniston. To również jeden z trendów, który będzie obowiązywał w 2021 roku.

Więcej o: