Angled bob - modna fryzura, która bije rekordy popularności. Optycznie odmładza i wyszczupla twarz

Angled bob to fryzura, na punkcie której oszalały kobiety na całym świecie. Jest bardzo twarzowa i kobieca. Idealnie sprawdzi się u dojrzałych kobiet, ponieważ optycznie odmładza. Co więcej, wyszczupla również twarz!

Angled bob - dobrze zapamiętaj tę nazwę, jest to bowiem fryzura, która jest ogromnym hitem od jakiegoś czasu. A jej popularność wciąż rośnie! O tym, jak bardzo kobiety oszalały na jej punkcie można łatwo i szybko się przekonać, wpisując hasztag #angledbob na Instagramie bądź też na Pintereście. 

Angled bob to fryzura, która jest nie tylko modna, ale przede wszystkim kobieca i stylowa. Będzie idealna dla dojrzałych kobiet, ponieważ optycznie odmładza. W dodatku wyszczupla również twarz. Jak wygląda taka modna fryzura angled bob? Komu pasuje? Odpowiadamy.

Zobacz wideo

Angled bob - modna fryzura na 2021 rok. Optycznie odmładza i wyszczupla twarz. Jak wygląda?

Angled bob to, jak sama nazwa wskazuje, nowoczesna odmiana klasycznego i ponadczasowego boba. Czym się zatem różną obie fryzury? Przede wszystkim długością włosów. Angled bob to cięcie, w którym włosy sięgają nieco poniżej linii brody. W klasycznym bobie zaś są krótsze. Po drugie, we fryzurze angled bob włosy nie są równo obcięte - mają kształt ekierki, czyli prostokątnego trójkąta. Z przodu są dłuższe, z tyłu zaś nieco krótsze.

Angled bob - komu pasuje? Ta modna fryzura będzie idealna dla dojrzałych kobiet i posiadaczek okrągłych twarzy

Angled bob to modna fryzura, która dobrze się sprawdzi u dojrzałych kobiet. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że tak obcięte włosy optycznie odmładzają. Ponadto krótkie pasma łatwiej utrzymać w dobrej kondycji i wystylizować. 

Ta nowoczesna odmiana boba zalecana jest również posiadaczkom okrągłych twarzy. Odpowiednie cięcie potrafi bowiem ładnie podkreślić rysy twarzy, wyszczuplając ją przy tym.

Angled bob to dobra propozycja również dla tych wszystkich kobiet, które boją się radykalnych cięć i wolą stawiać na bezpieczne fryzury. W tym przypadku włosy nie są ani za krótkie, ani też za długie.

 
Więcej o: