Marta Żmuda Trzebiatowska już tak nie wygląda. Aktorka postawiła na modną, odmładzającą fryzurę. "Naprawdę ci pasuje"

Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się na Instagramie swoją nową fryzurą. Popularna polska aktorka tym razem postawiła na modną grzywkę. Do tego lekko skróciła swoje włosy, stawiając na odmładzającą fryzurę lob (long bob). Zachwyceni fani zasypali aktorkę licznymi komplementami.

Marta Żmuda Trzebiatowska jest jedną z tych gwiazd, które zdecydowanie lubią odmianę  i eksperymenty z wyglądem. Popularna polska aktorka dość często bowiem zmienia swoje fryzury, a przede wszystkim kolor włosów. Raz są brązowe, innym razem rozjaśnione do odcienia blondu. Jednak długość włosów zazwyczaj jest ta sama - pasma sięgają nieco poniżej linii ramion. Marta Żmuda Trzebiatowska zapragnęła kolejnej zmiany - tym razem postawiła na modną od kilku sezonów grzywkę.

Zobacz wideo

Marta Żmuda Trzebiatowska i jej nowa fryzura. Gwiazda lekko skróciła swoje włosy i postawiła na modną grzywkę

Marta Żmuda Trzebiatowska udała się ostatnio do fryzjera, a efektami tej wizyty szybko pochwaliła za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Co prawda, zmiana nie jest jakaś spektakularna, ale za to efekt wow!

Marta Żmuda Trzebiatowska lekko skróciła swoje włosy, stawiając na modną fryzurę long bob (inaczej lob). Jest to odmiana klasycznego i ponadczasowego boba, z tymże włosy są tutaj nieco dłuższe i sięgają mniej więcej do obojczyków. Taka modna fryzura - long bob (lob) optycznie odmładza.

Aktorka postawiła również na modną od kilku sezonów grzywkę - długą i gęstą. Do tego lekko odświeżyła swój kolor włosów, stawiając na ciepły brąz. Naszym zdaniem nowa fryzura dodała gwieździe charakteru i pazura.

Marta Żmuda Trzebiatowska przeszła metamorfozę. Fani zachwyceni nową fryzurą aktorki

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów aktorki. Jej nowa fryzura bardzo przypadła im do gustu, o czym mogą świadczyć liczne pozytywne komentarze pod zdjęciem. 

Ach te grzywki. Człowiek obcina, potem zapiszczą, znów obcina i zapiszczą itd. Ale pięknie wyglądasz.
Piękne zmiany.
Ale uroczo z grzywką.
Ale ślicznie, naprawdę ci pasuje.

- piszą zachwyceni fani.

 
Więcej o: