Jennifer Aniston ma nową fryzurę. Postawiła na modną i odmładzającą koloryzację

Jennifer Aniston opublikowała na swoim Instagramie nowe zdjecie, na którym widać, że zmieniła ostatnio swoją fryzurę. Aktorka postawiła na jeszcze jaśnejszy odcień blondu. To idealna koloryzacja dla dojrzałych kobiet, która odejmuje lat.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Jennifer Aniston jest jedną z najpopularniejszych, a także najbogatszych aktorek na świecie. Sławę przyniosła jej przede wszystkim rola Rachel Green w kultowym serialu "Przyjaciele". Popularna produkcja opowiada historię szóstki znajomych, którzy wchodzą w dorosłe życie mieszkając wspólnie na Manhattanie. Serial odniósł spektakularny sukces, a ostatni odcinek, który wyemitowano w 2004 roku, obejrzało aż 51 milionów widzów. Serial do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a losy "Przyjaciół" śledzą już kolejne pokolenia. Jennifer Aniston jest również od niedawna aktywna na swoim Instagramie, który założyła w październiku 2019 roku. Obecnie obserwuje ją tam ponad 36 milionów fanów, z którymi dzieli się zdjęciami z życia zawodowego oraz prywatnego.

Jennifer Aniston nowa fryzura. Aktorka postawiła na modną i odmładzającą koloryzację

Jennifer Aniston znana jest również ze swojej świetnej kondycji fizycznej, a wiele kobiet zastanawia się, jak ona to robi, że mając prawie 52 lata wygląda tak zjawiskowo. Nie da się ukryć, że aktorka jest dla wielu pań w swoim wieku inspiracją i chętnie naśladują one zarówno jej stylizacje, jak i makijaż czy fryzurę. Ostatnio, Jennifer Aniston pokazała się na Instagramie w nowej fryzurze. Aktorka rozjaśniła swoje włosy, co sprawiło, że wygląda jeszcze młodziej. Delikatne blond pasemka połączone z lekkim cieniowaniem oraz fale to idealna propozycja dla kobiet po 50-tce, które są fankami dłuższych włosów.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautów zachwyconych nową fryzurą Jennifer Aniston:

Zjawiskowa!
Piękna!
Najlepsze włosy

- czytamy.

 
Więcej o: