Anna Mucha zaskoczyła fanów nową fryzurą. Zdaniem niektórych stylizacja dodaje aktorce lat

Anna Mucha pokazała, jak wygląda w nowej fryzurze. Tym razem aktorka postawiła na burzę loków. Nie wszystkim jednak nowa stylizacja przypadła do gustu.

Anna Mucha w ostatnich latach przyzwyczaiła nad do długich brązowy włosów. Kilka miesięcy temu zdecydowała się na pewną zmianę. Aktorka na początku jesieni postawiła na ciepły blond i jasne refleksy. Teraz możemy zobaczyć ją w zupełnie nowym wydaniu. Mucha pokazała, jak wygląda z burzą loków

Zobacz wideo Anna Mucha odpowiada na atak:

Anna Mucha i jej nowa fryzura

Anna Mucha na swoim profilu na Instagramie udostępniła zdjęcie, które wywołało zagorzałą dyskusję wśród jej fanów. Pochodzi ono z planu zdjęciowego nowego filmu Patryka Vegi. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

- Mam wrażenie, ze nikt mnie tu nie rozpoznaje - napisała aktorka pod postem. Poza tym gwiazda zachęciła także swoich obserwatorów, by wsparli finansowo Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zobaczcie, jak wygląda aktorka:

 

Anna Mucha: nowa fryzura. "Myślałam, że to Kukulska"

Większość fanów jest zachwycona fryzurą aktorki. Niektórzy zauważają nawet podobieństwo do Natalii Kukulskiej. Nie wszystkim jednak nowa stylizacja gwiazdy przypadła do gustu. Ich zdaniem burza loków dodaje optycznie aktorce lat. 

Super wyglądasz Aniu!
Myślałam, że to Natalia Kukulska!
Pierwsze wrażenie: Kukulska! Pięknie

- piszą pod postem obserwatorzy Muchy.

Anna Mucha - kariera

Anna Mucha to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Aktorka zadebiutowała w wieku dziewięciu lat, grając Sabinkę w filmie "Korczak" Andrzeja Wajdy. Obecnie jest nie tylko aktorką, lecz także influencerką. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 836 tysięcy osób.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: