Cool girl bob - najmodniejsza fryzura na 2021 rok. Gwiazdy oszalały na jej punkcie! Optycznie wyszczupla twarz

Cool girl bob to modna fryzura, która optycznie wyszczupla twarz. Jest również bardzo stylowa i kobieca. Co ważne, łatwo ją ułożyć. Będzie idealna również dla dojrzałych kobiet, ponieważ optycznie odmładza.

Cool girl bob to jedna z najbardziej modnych fryzur na 2021 rok. Takie krótkie cięcie jest nie tylko bardzo stylowe i kobiece, ale również optycznie wyszczupla twarz, dzięki czemu będzie idealne dla kobiet, które posiadają okrągłe rysy twarzy. Na punkcie tej modnej fryzury cool girl bob oszalały gwiazdy, m.in Emma Stone, Dua Lipa, Emma Roberts, Irina Shayk oraz Hailey Bieber. Jak wygląda takie cięcie do krótkich włosów? Komu pasuje? Odpowiadamy.

Zobacz wideo

Cool girl bob - modna fryzura na 2021 rok. Jak wygląda?

Cool girl bob to, jak sama nazwa wskazuje, odmiana klasycznego i ponadczasowego boba. Długość włosów w obu fryzurach jest niemal identyczna - pasma sięgają mniej więcej linii brody. Cool girl bob wyróżnia przede wszystkim stylizacja włosów, które u nasady ułożone są na prosto i gładko, zaś końcówki mają mocno wycieniowane, roztrzepane i powykręcane w różne strony. Dzięki odpowiedniemu cięciu (cieniowaniu) włosy naturalnie układają się i tworzą delikatne oraz nieregularne fale. W przypadku modnej fryzury cool girl bob przedziałek znajduje się na środku.

Cool girl bob - jak zrobić?

Cool girl bob to taka fryzura, w której najważniejsze jest dobre cięcie u sprawdzonego fryzjera. Ważne, aby końcówki włosów były mocno wycieniowane i jakby postrzępione. Fryzurę cool girl bob najłatwiej i najszybciej uzyskać poprzez kręcenie końcówek włosów przy pomocy prostownicy. Możecie również zastosować inny, bardzo prosty sposób. Wystarczy, że podczas suszenia włosów, ich końcówki będziecie ugniatać w dłoniach. Dla utrwalenia efektu możecie użyć do tego specjalnej pianki, podkreślającej skręt.

Cool girl bob - komu pasuje ta modna fryzura na 2021 rok?

Cool girl bob to dość uniwersalna fryzura, która pasuje praktycznie każdej kobiecie, bez względu na wiek czy kształt twarz. Jej dużym atutem jest to, że dodatkowo optycznie wysmukla twarz. Dzięki temu idealnie nadaje się dla kobiet, które chcą osiągnąć właśnie taki efekt - dla posiadaczek okrągłych twarzy. Cool girl bob doskonale sprawdzi się również u dojrzałych kobiet, ponieważ taka fryzura do krótkich włosów jest bardzo stylowa i optycznie odmładza.

 
Więcej o: