Dominika Tajner ma nową fryzurę. Spektakularna metamorfoza! "Teraz to mnie zatkało"

Dominika Tajner opublikowała na Instagramie efekt swojej ostatniej wizyty w salonie fryzjeskim. Spektakularna metamorfoza, na którą się zdecydowała, zaskoczyła wszystkich internautów. - Nie wiem, co powiedzieć, wyglądasz zjawiskowo! - komentują.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Dominika Tajner jest córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i byłego trenera Adama Małysza. Jest również byłą żoną Michała Wiśniewskiego. Rozpoznawalność oraz sympatię widzów zyskała dzięki udziałowi w takich programach, jak "Agent Gwiazdy" (2016), "The Story OF My Life. Historia naszego życia" (2018) oraz "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" (2019). Dominika Tajner aktywnie prowadzi również swoje konto na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się różnymi zdjęciami ze swojego życia.

Dominika Tajner nowa fryzura. Przeszła spektakularną metamorfozę! "Teraz to mnie zatkało"

Dominika Tajner zdecydowała się ostatnio na spektakularną metamorfozę swoich włosów, a efektem końcowym wizyty w salonie fryzjerskim pochwaliła się na instagramowym profilu. Nowa fryzura zaskoczyła jej obserwatorów. Dominika postawiła bowiem na rozjaśnienie, przedłużenie i zagęszczenie pasm.

Metamorfoza życia! Wow! Jestem zachwycona!

- napisała pod opublikowanym postem.

Trzeba przyznać, że w takim wydaniu, Dominika Tajner prezentuje się zjawiskowo. Nic więc dziwnego, że reakcja internautów była natychmiastowa, a pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy oraz komplementów:

Niesamowita Dziewczyna! Uroda, siła, inteligencja, blask a teraz... Teraz to mnie zatkało i nie wiem, co powiedzieć... Dominika, wyglądasz zjawiskowo!!!
Przepięknie, kobieco, subtelnie i kusząco zarazem. Sztos!
Cudownie jak włosy potrafią zdobić
O wow jak pięknie!
Kochana, powtórzę się jeszcze tu na forum - wyglądasz jak miliard! Ideał

- czytamy.

 
Więcej o: