Dominika Tajner ma nową fryzurę. Spektakularna metamorfoza! "Teraz to mnie zatkało"

Dominika Tajner opublikowała na Instagramie efekt swojej ostatniej wizyty w salonie fryzjeskim. Spektakularna metamorfoza, na którą się zdecydowała, zaskoczyła wszystkich internautów. - Nie wiem, co powiedzieć, wyglądasz zjawiskowo! - komentują.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Dominika Tajner jest córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i byłego trenera Adama Małysza. Jest również byłą żoną Michała Wiśniewskiego. Rozpoznawalność oraz sympatię widzów zyskała dzięki udziałowi w takich programach, jak "Agent Gwiazdy" (2016), "The Story OF My Life. Historia naszego życia" (2018) oraz "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" (2019). Dominika Tajner aktywnie prowadzi również swoje konto na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się różnymi zdjęciami ze swojego życia.

Jennifer Aniston nowa fryzura. Aktorka postawiła na modną i odmładzającą koloryzację (zdjęcie ilustracyjne)Jennifer Aniston ma nową fryzurę. Postawiła na modną i odmładzającą koloryzację

Dominika Tajner nowa fryzura. Przeszła spektakularną metamorfozę! "Teraz to mnie zatkało"

Dominika Tajner zdecydowała się ostatnio na spektakularną metamorfozę swoich włosów, a efektem końcowym wizyty w salonie fryzjerskim pochwaliła się na instagramowym profilu. Nowa fryzura zaskoczyła jej obserwatorów. Dominika postawiła bowiem na rozjaśnienie, przedłużenie i zagęszczenie pasm.

Metamorfoza życia! Wow! Jestem zachwycona!

- napisała pod opublikowanym postem.

Doda pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Jak wygląda po wizycie u fryzjera?Doda pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Jak wygląda po wizycie u fryzjera?

Trzeba przyznać, że w takim wydaniu, Dominika Tajner prezentuje się zjawiskowo. Nic więc dziwnego, że reakcja internautów była natychmiastowa, a pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy oraz komplementów:

Niesamowita Dziewczyna! Uroda, siła, inteligencja, blask a teraz... Teraz to mnie zatkało i nie wiem, co powiedzieć... Dominika, wyglądasz zjawiskowo!!!
Przepięknie, kobieco, subtelnie i kusząco zarazem. Sztos!
Cudownie jak włosy potrafią zdobić
O wow jak pięknie!
Kochana, powtórzę się jeszcze tu na forum - wyglądasz jak miliard! Ideał

- czytamy.

 
Więcej o: