Pixie bob to fryzura, która będzie hitem 2021 roku. Odmładza i optycznie wyszczupla!

Pixie bob to cięcie, które podbija serca kobiet na całym świecie. Nic więc dziwnego, że będzie to jeden z większych trendów fryzjerskich tego roku. Idealnie sprawdzi się zwłaszcza u kobiet dojrzałych, ponieważ optycznie odmładza oraz posiadaczek okrągłej twarzy, gdyż optycznie wyszczupla twarz!
Zobacz wideo Loki przy pomocy prostownicy. Pokazujemy, jak je zrobić

Pixie bob fryzura - To odmładzające cięcie będzie hitem 2021 roku

Dobrze zapamiętaj sobie nazwę pixie bob, ponieważ będzie to jedna z najmodniejszych fryzur tego roku. To cięcie podbija serca coraz większej liczby kobiet i robi prawdziwą furorę w sieci. O rosnącej popularności świadczą m.in. zdjęcia publikowane na Instagramie z hashtagiem #pixiebob, których liczba nieustannie rośnie. 

Pixie bob fryzura. Jak wygląda i czym się charakteryzuje to modne cięcie?

Jak sama nazwa wskazuje, pixie bob to połączenie dwóch ponadczasowych i popularnych wśród kobiet fryzur - pixie cut oraz boba. Efektem takiego połączenia jest dłuższe pixie lub krótszy bob z drapieżnym cieniowaniem, czyli nowoczesne oraz niezwykle twarzowe cięcie, które świetnie sprawdzi się u kobiet w każdym wieku. Nie da się ukryć, że fryzura pixie bob to coś wręcz stworzonego dla odważnych i pewnych siebie kobiet, które lubią wyróżniać się z tłumu. Co więcej, to ciekawe uczesanie jest niezwykle wygodne w codziennej stylizacji. Nic więc dziwnego, że kobieto tak trudno przejść obojętnie obok tej fryzury. 

 

Pixie bob fryzura. Komu pasuje to modne cięcie?

Fryzura pixie bob to nie tylko modne, lecz także niezwykle twarzowe cięcie. Dzięki temu, że to uczesanie posiada wszystkie najlepsze cechy pixie cut oraz boba, świetnie sprawdzi się u kobiet w każdym wieku. Niezwykle zadowolone z takiej fryzury będą zwłaszcza kobiety dojrzałe, którym to cięcie optycznie odejmie lat. Ponadto, pixie bob wyszczupla optycznie twarz i zwiększa objętość włosów, sprawiając, że wydają się one gęstsze. Co ciekawe, posiadaczki grubych oraz gęstych włosów również będą zadowolone z tego cięcia. 

Więcej o: