Katarzyna Grochola ma nową fryzurę. Postawiła na odmładzający kolor i modne cięcie

Katarzyna Grochola postanowiła odmienić nieco swój wizerunek i wybrała się na metamorfozę do fryzjera, a wizytę w salonie zrelacjonowała na Instagramie. Pisarka zaprezentowała również swoim obserwatorom efekt końcowy. Postawiła na modne cięcie i odmładzającą koloryzację.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś inne fryzury. Poznajesz?

Katarzyna Grochola jest jedną z najpopularniejszych współczesnych pisarek w Polsce. Jej twórczość skierowana jest szczególnie do kobiecego grona. Pisarka ma na swoim koncie również takie dzieła, które zostały zekranizowane - mowa oczywiście o "Nigdy w życiu" oraz "Ja wam pokażę". Jest mamą Doroty Szelągowskiej, czyli jednej z najbardziej rozpoznawalnych projektantek wnętrz w tym kraju oraz prowadzącej takie programy, jak "Dorota Was Urządzi" czy "Totalne remonty Szęlągowskiej". Katarzyna Grochola aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami oraz różnymi nagraniami.

Katarzyna Grochola nowa fryzura. Pisarka postawiła na odmładzający kolor i cięcie. Efekt?

Katarzyna Grochola zdecydowała się ostatnio na metamorfozę swoich włosów i w tym celu wybrała się do Leszczka Czajki, czyli stylisty fryzur wielu znanych osób z polskiego show-biznesu. Pisarka opublikowała na Instagramie krótkie wideo, na którym zaprezentowała swoim obserwatorom proces koloryzacji.

Leszek Czajka wstrząśnięty, niezmieszany! Jestem u fryzjera nie u lekarza! Czuję się jakbym wyjechała na urlop!!!

- napisała pod filmikiem.

Super! Ale wygląda to jak jakaś operacja
Będzie nowy look
Proszę się pochwalić fryzurą
Jestem ciekawa efektu końcowego tej skomplikowanej operacji z asystą

- pisali fani w komentarzach.

 

Katarzyna Grochola odpowiedziała na prośby internautów i kilka godzin po opublikowaniu filmiku, zaprezentowała na InstaStories swoją nową fryzurę. Cięcie zostało odświeżone (grzywka oraz cieniowanie to jedne z trendów na ten rok), a kolor włosów rozjaśniony został subtelnymi refleksami. Trzeba przyznać, że efekt końcowy jest fantastyczny. 

Katarzyna Grochola nowa fryzura. Pisarka postawiła na odmładzający kolor i cięcieKatarzyna Grochola nowa fryzura. Pisarka postawiła na odmładzający kolor i cięcie https://www.instagram.com/katarzynagrochola_official/

Więcej o: