Grzywka w stylu lat 70. czołowym trendem 2021 roku. To absolutny hit

Przed nami kolejny sezon, który będzie obfitował w oryginalność i niekonwencjonalność we fryzurach. Ułożenie włosów ma zajmować dosłownie chwile, a look ma być naturalny. Delikatnie rozwiane włosy i lekko opadająca na czoło grzywka to jeden z najgorętszych trendów 2021 roku.

Modne fryzury 2021 - co jest w modzie?

Grzywka w stylu lat 70. to jeden z czołowych trendów 2021 roku. Trendy, które pojawiają się na wybiegach w sezonie wiosna-lato 2021 nie pozostawiają wątpliwości, że będzie to rok pełen eksperymentowania zarówno w makijażu, jak i fryzurach. Jednym z hitów jest grzywka w stylu Brigitte Bardot czy dziewczyn z Abby. Powinna być gęsta, lekko przysłaniać oczy i rozchodzić się na boki. To prawdziwa modowa inspiracja!

Pixie bob fryzura. To cięcie będzie hitem 2021 roku. Odmładza i optycznie wyszczupla! (zdjęcie ilustracyjne)Pixie bob to fryzura, która będzie hitem 2021 roku. Odmładza i optycznie wyszczupla!

 

Grzywka w stylu lat 70. - jak zrobić?

Proces tworzenia grzywki nie jest niczym zbyt skomplikowanym. Efekt końcowy zależy w dużej mierze od rodzaju naszych włosów. Najlepiej sprawdzić się na włosach kręconych i falowanych, bowiem te najbardziej nawiązują do lat 70. Do zrobienia potrzebna jest nam jedynie okrągła szczotka i dobra suszarka, która trzeba wyciągnąć kosmyki grzywki do zewnątrz. Warto pamiętać, że każde włosy inaczej się układają, a przetestowanie różnych rozwiązań z pewnością w końcu da upragniony efekt i nauczy poprawnej techniki. 

Modne, odmładzające fryzury dla kobiet po 50-tce. Oto cięcia, którymi odejmiesz sobie lat!Modne, odmładzające fryzury dla kobiet po 50-tce. Oto cięcia, którymi odejmiesz sobie lat!

Grzywka w stylu lat 70. - komu pasuje?

Okazuje się, że najnowszy trend pasuje niemal każdej kobiecie niezależnie prostych, czy długich włosów, a także od wieku, koloru czy gęstości. Najlepiej sprawdził się jednak u osób, które mają długie włosy. Okazuje się, że ta fryzura będzie dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które mają nieco wyższe czoło. Taka grzywka doda także objętości. 

Wylewasz wodę po ziemniakach? To błąd! Sprawdzi się jako kosmetyk do włosówNie wylewaj wody po makaronie, użyj jej do płukania włosów. Efekt cię zachwyci

Jessica Merdeces w grzywce z lat 70.

Jedną z gwiazd, które postawiła na ten trend jest Jessica Mercedes. Popularna blogerka na początku rozważała ścięcie włosów do ramion, jednak ostatecznie zdecydowała się, aby podciąć końcówki. Mimo to zaprezentowała oryginalną metamorfozę grzywki, która opada na czoło po bokach. Takie cięcie można nosić na wiele sposób. Jess wyznała, że jej look idealnie wpisuje się w nastrój nowej kolekcji jej autorskiej marki modowej Veclaim. 

 

Autorką nowego looku blogerki jest Marta Zawiślańska, która odpowiada również za fryzury Julii Wieniawy, Joanny Horodyńskiej czy Marty Żmudy Trzebiatowskiej. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Jessica Mercedes zmieniła fryzurę. Zakręcenie tej grzywki wymaga sporo czasu
Więcej o: