Krótkie fryzury do okrągłej twarzy. Oto cięcia, które wyszczuplają i odejmują lat

Krótkie fryzury nadal będą hitem w 2021 roku. Przedstawiamy najmodniejsze krótkie fryzury, które dodadzą charaktery, odejmą lat i optycznie wysmuklą w twarz.

Krótkie fryzury królowały w 2020 roku, a wszystko wskazuje na to, że w 2021 roku ten trend również się utrzyma. Takie cięcia są nie tylko bardzo stylowe i charakterne, ale też optycznie wyszczuplają twarz, dzięki czemu doskonale pasują paniom o okrąglejszych rysach twarzy. W artykule przygotowaliśmy trzy propozycje fryzur, które będą hitem w 2021 roku.

Krótkie fryzury do okrągłej twarzy - angled bob

Angeld bob to fryzura, która oczarowała kobiety na całym świecie. Jest nie tylko twarzowa i łatwa do stylizacji, ale również uniwersalna. Pasuje zarówno do dojrzałych kobiet, które odmłodzi, jak i młodych dziewczyn, którym doda charakteru. Od klasycznego boba odróżnia go brak grzywki oraz długość fryzury i linia cięcia. Ważne jest, aby włosy sięgały poniżej linii brody, z przodu były dłuższe, okalając twarz po bokach, a z tyłu krótsze.

 

Fryzury krótkie, łatwe do stylizacji - pixie bob

Pixie bob jest połączeniem dwóch, bardzo modnych fryzur - boba oraz pixie hair, którą opisaliśmy poniżej. Jest to bardzo wygodne uczesanie, dla odważnych i pewnych siebie kobiet. Cięcie polega na pozostawieniu krótkich włosy po bokach lub jednym boku oraz dłuższych od góry. Zabieg ten doda fryzurze objętości, dzięki czemu włosy będą wyglądać na grubsze i gęstsze.

 

Jaki kolor włosów odmładza? Modne odcienie dla dojrzałych kobiet, które odejmą latJaki kolor włosów odmładza? Modne odcienie dla dojrzałych kobiet, które odejmą lat

Najmodniejsze fryzury krótkie - pixie hair

Pixie hair to fryzura dla osób o proporcjonalnych rysach twarzy. Jeżeli jesteś posiadaczką długich włosów i marzysz o znacznej zmianie wyglądu wiedz, że takie uczesanie jest dla ciebie. Taka fryzura nie wymaga skomplikowanego i długiego układania, charakteryzuje się mocno wycieniowanym włosami, które po bokach i z tyłu są bardzo krótkie, a na górze oraz z przodu nieco dłuższe. Pixie hair wbrew pozorom pozwala na pewną dowolność stylizacji. Można je nosić zarówno gładko zaczesane, jak i w artystycznym nieładzie.

 

Tusz do rzęs za 15 zł, który daje efekt wow. 'Bardzo przypomina mi tusz Lancome'Najlepsze tanie tusze do rzęs. To m.in. drogeryjna perełka za 10 zł

Zobacz wideo Premiera książki Blanki Lipińskiej w języku angielskim. Autorka zwróciła się do fanów z zagranicy
Więcej o: