Krótkie fryzury do okrągłej twarzy. Oto cięcia, które wyszczuplają i odejmują lat

Krótkie fryzury nadal będą hitem w 2021 roku. Przedstawiamy najmodniejsze krótkie fryzury, które dodadzą charaktery, odejmą lat i optycznie wysmuklą w twarz.

Krótkie fryzury królowały w 2020 roku, a wszystko wskazuje na to, że w 2021 roku ten trend również się utrzyma. Takie cięcia są nie tylko bardzo stylowe i charakterne, ale też optycznie wyszczuplają twarz, dzięki czemu doskonale pasują paniom o okrąglejszych rysach twarzy. W artykule przygotowaliśmy trzy propozycje fryzur, które będą hitem w 2021 roku.

Krótkie fryzury do okrągłej twarzy - angled bob

Angeld bob to fryzura, która oczarowała kobiety na całym świecie. Jest nie tylko twarzowa i łatwa do stylizacji, ale również uniwersalna. Pasuje zarówno do dojrzałych kobiet, które odmłodzi, jak i młodych dziewczyn, którym doda charakteru. Od klasycznego boba odróżnia go brak grzywki oraz długość fryzury i linia cięcia. Ważne jest, aby włosy sięgały poniżej linii brody, z przodu były dłuższe, okalając twarz po bokach, a z tyłu krótsze.

 

Fryzury krótkie, łatwe do stylizacji - pixie bob

Pixie bob jest połączeniem dwóch, bardzo modnych fryzur - boba oraz pixie hair, którą opisaliśmy poniżej. Jest to bardzo wygodne uczesanie, dla odważnych i pewnych siebie kobiet. Cięcie polega na pozostawieniu krótkich włosy po bokach lub jednym boku oraz dłuższych od góry. Zabieg ten doda fryzurze objętości, dzięki czemu włosy będą wyglądać na grubsze i gęstsze.

 

Najmodniejsze fryzury krótkie - pixie hair

Pixie hair to fryzura dla osób o proporcjonalnych rysach twarzy. Jeżeli jesteś posiadaczką długich włosów i marzysz o znacznej zmianie wyglądu wiedz, że takie uczesanie jest dla ciebie. Taka fryzura nie wymaga skomplikowanego i długiego układania, charakteryzuje się mocno wycieniowanym włosami, które po bokach i z tyłu są bardzo krótkie, a na górze oraz z przodu nieco dłuższe. Pixie hair wbrew pozorom pozwala na pewną dowolność stylizacji. Można je nosić zarówno gładko zaczesane, jak i w artystycznym nieładzie.

 
Zobacz wideo Premiera książki Blanki Lipińskiej w języku angielskim. Autorka zwróciła się do fanów z zagranicy
Więcej o: