Artur Boruc ma nową fryzurę. Piłkarz zaszalał u fryzjera, ale nie wszystkim się to podoba. "Dżin z Alladyna"

Artur Boruc wybrał się do barbera, by odmienić nieco swój wizerunek. Okazuje się jednak, że piłkarz naprawdę zaszalał na fotelu fryzjerskim. Jego nowa fryzura, albo raczej jej brak, podzieliła internautów. - Skojarzenie mam tylko jedno, typowy "seba" z osiedla - żartują.
Zobacz wideo Modelka Victoria's Secret pozuje w projekcie Sary Boruc

Artur Boruc to polski piłkarz występujący na pozycji bramkarza. Obecnie gra w polskim klubie Legia Warszawa, a w latach 2004-2017 był częścią narodowej reprezentacji Polski. Prywatnie jest żoną Sary Mannei, z którą ma dwójkę dzieci. Artur Boruc przez wiele kobiet uważany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich piłkarzy, a ku uciesze swoich fanów, jest bardzo aktywny na Instagramie, gdzie na swoim profilu regularnie dzieli się zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Artur Boruc nowa fryzura. Piłkarz zaszalał u fryzjera, ale nie wszystkim się to podoba. "Dżin z Alladyna"

Ostatnio, Artur Boruc postanowił odmienić nieco swój wizerunek i wybrał się w tym celu do salonu swojego zaprzyjaźnionego barbera. Efektem końcowym metamorfozy pochwalił się na swoim instagramowym koncie. Okazuje się, że piłkarz, a właściwie jego barber nieźle zaszalał. Artur Boruc wyszedł bowiem z salonu zupełnie łysy.

Maestro @irekwyszynski trochę przesadził ale cóż 

- napisał pod opublikowanym zdjęciem.

 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Nie wszystkim jednak spodobała się nowa fryzura piłkarza. 

Kiedyś Pazdan łysy King, teraz Boruc łysy King
Oh no, dlaczego? Skojarzenie mam tylko jedno typowy "seba" z osiedla
Irku natychmiast to odkręcaj! @arturboruc bywało różnie z twoimi włosami, ale teraz już jest konkret
Inny chłop
Przegrałeś jakiś durny zakład ?
Będziesz szybszy, aerodynamiczny
Dżin z Aladyna

- żartują obserwatorzy Artura Boruca. 

Więcej o: