Modern mullet. Fryzura z lat 80. jest tegorocznym hitem. Jak prezentuje się cięcie na czeskiego piłkarza w nowoczesnym wydaniu?

Szukasz modnej fryzury na 2021 rok? Ta propozycja będzie dla odważnych kobiet. Jednym z tegorocznych trentów jest wielki powrót cięcia, które było modne w latach 80. Do niedawna wyśmiewana fryzura wraca w odświeżonym wydaniu.

To uchodzące za męskie uczesanie w tym roku będzie hitem. Mowa o fryzurze modern mullet, którą w Polsce w latach 80. prześmiewczo nazywano fryzurą na czeskiego piłkarza. Może nie brzmi to zachęcająco, ale w nowym wydaniu cięcie prezentuje się naprawdę dobrze.  

Jak wygląda modern mullet w nowoczesnym wydaniu?  

Do tej pory takie cięcie uchodziło za męskie. Jego najnowszą wersję będą nosiły chętnie także kobiety. Jeśli chcesz zdecydować się na cięcie z charakterem, które podkreśli twoją buntowniczą naturę, jest to propozycja idealna dla ciebie. Fryzura modern mullet charakteryzuje się długimi włosami z tyłu głowy, a krótkimi z przodu i po bokach. Całość ma drapieżny charakter, ale jednocześnie wygląda niezwykle seksownie. W tym cięciu będziesz czuła się swobodnie i naturalnie. 

 

Na pewno w tej fryzurze nie każda kobieta będzie czuła się dobrze. Noszenie takiego uczesania wymaga odwagi i pewności siebie. Modern mullet ma jednak kilka ważnych zalet. Cięcie na czeskiego piłkarza jest wbrew pozorom wyjątkowo twarzowe. Nadaje się doskonale do cienkich i rzadkich włosów, świetnie maskuje ich brak objętości. Do tego bardzo ładnie tuszuje zbyt wysokie czoło albo pyzatą buzię.  Świetnie uwydatnia kości policzkowe. Ta odważna propozycja całkowicie odmieni twój wygląd. 

Niepokorne indywidualistki będą zachwycone włosami, którym najbliżej do artystycznego nieładu. W nowoczesnym wydaniu można jednak postawić także na schludny i elegancki look. Ta fryzura może wyglądać delikatnie, elegancko i kobieco.

 
Więcej o: