Modne i odmładzające fryzury dla 60-latek. Sprawdź, jak fryzurą odjąć sobie nawet 10 lat!

Zastanawiasz się, jakie fryzury dla 60-latek będą mode w 2021 roku. Trendy mówią jedno: szyk i elegancja nigdy nie wyjdzie z mody. Oto modne i odmładzające cięcia, które świetnie sprawdzą się u dojrzałych kobiet. Sprawdź, jak fryzurą odjąć sobie nawet 10 lat!
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Modne i odmładzające fryzury dla 60-latek - krótkie cięcie typu pixie jak Jane Fonda

Dojrzałe kobiety powinny zapomnieć o staromodnym tapirze czy układaniu włosów na wałki. Takie fryzury są nie tylko niemodne, lecz także dodają lat. Dla zwolenniczek krótkich cięć, świetnym rozwiązaniem będzie modne cięcie typu pixie cut. Takie fryzury są nie tylko bardzo stylowe, lecz także optycznie odejmują lat. Co więcej, pixie cut jest niezwykle uniwersalne, ponieważ fryzjer może dopasować długość cieniowanych kosmyków indywidualnie do preferencji danej kobiety. Ostatnio, na tę fryzurę stawia Jane Fonda i trzeba przyznać, że aktorka prezentuje się w niej rewelacyjnie.

Jennifer Lopez postawiła na ostre cięcie. Trudno ją rozpoznać Jennifer Lopez ma nową fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście

 

Modne i odmładzające fryzury dla 60-latek - elegancki i ponadczasowy bob jak Anny Wintour

Nie ma chyba bardziej ponadczasowej fryzury niż klasyczny bob sięgający linii żuchwy lub delikatnie poniżej. Choć cięcie to sprawdzi się u kobiet w każdym wieku, to właśnie dojrzałe panie wyglądają w niej po prostu zjawiskowo. Bob pasuje niemal wszystkim typom urody, optycznie odmładza, dodaje elegancji i klasy, a ponadto optycznie zagęszcza włosy, więc sprawdzi się u posiadaczek nawet cienkich kosmyków. Nie da się ukryć, że ta fryzura jest znakiem rozpoznawczym jednej z najbardziej stylowych kobiet na świecie, czyli Anny Wintour - redaktor naczelnej amerykańskiego "Vogue'a".  

Pixie bob fryzura. To cięcie będzie hitem 2021 roku. Odmładza i optycznie wyszczupla! (zdjęcie ilustracyjne) Pixie bob to fryzura, która będzie hitem 2021 roku. Odmładza i optycznie wyszczupla!

 

Modne i odmładzające fryzury dla 60-latek - cieniowane włosy z grzywką jak Grażyna Torbicka

Długie włosy u dojrzałej kobiety? Oczywiście, że tak! Jeśli tylko stan kosmyków na to pozwala, a włosy są zdrowe i gęste, panie po 60-tce śmiało mogą decydować się na takie cięcia. W tym sezonie królować będzie grzywka oraz cieniowanie inspirowane latami 70., na które zdecydowała się jakiś czas temu Grażyna Torbicka. Dziennikarka jest synonimem klasy i elegancji, a ten rodzaj fryzury tylko dodaje jej szyku.

 
Więcej o: