Domowy sposób na piękne loki bez użycia ciepła. Jest banalnie prosty

Jak uzyskać piękne fale bez użycia ciepła? Okazuje się, że może nam w tym pomóc... pasek od szlafroka! Poznajcie zaskakujący sposób na piękne fale, który od jakiegoś czasu jest hitem sieci.

Fale to klasyczna stylizacja, która nigdy nie wychodzi z mody. Jak uzyskać taki efekt? Zazwyczaj w takich przypadkach korzystamy z lokówki. Niestety, gdy robimy to często i zapominamy o odpowiedniej ochronie, nasze pasma stają się łamliwe i przesuszone. Poza tym zdaniem wielu osób znalezienie dobrej lokówki jest bardzo trudne. Często zdarza się, że sprzęt, którego zaczynamy używać, nie daje oczekiwanych efektów.

Piękne fale bez użycia ciepła - to banalnie proste!

Podpowiadamy więc, jak uzyskać piękne fale bez użycia ciepła. To bezpieczniejsza metoda, która nie dość, że jest banalnie prosta, to dodatkowo nie niszczy włosów. Idealnie sprawdzi się w przypadku posiadaczek włosów do ramion lub dłuższych. 

Zobacz wideo Loki przy pomocy prostownicy. Pokazujemy, jak to zrobić:

Sposób na piękne fale bez użycia ciepła krok po krok

Aby skorzystać z tej metody, musisz mieć pod ręką miękki pasek od szlafroka. Najpierw umyj włosy. Gdy będą jeszcze nieco wilgotne, rozpocznij stylizację. Podpowiadamy krok po kroku, co należy zrobić, by cieszyć się pięknymi włosami.

  • Rozczesz kosmyki i podziel je na dwie części;
  • jeśli chcesz, by stylizacja była trwalsza, możesz delikatnie spryskać włosy mgiełką stylizacyjną lub nałożyć odrobinę pianki na całą długość kosmyków;
  • weź do ręki niewielkie pasmo włosów znajdujące się najbliżej twarzy i zacznij zwijać je wokół paska;
  • następnie do pierwszego pasma dobierz kolejne i kolejne, owijając je wokół paska;
  • z taką kombinacją połóż się spać;
  • rano wyjmij materiał i rozczesz włosy.

Sposób na idealne fale bez użycia ciepła to hit sieci

Nagrania, na których dziewczyny pokazują efekty, jakie daje ta metoda biją rekordy popularności. Jedną z pierwszych osób, która zaczęła ją promować jest Negin Mirsalehi. Nagranie influencerki, które kilka miesięcy temu pojawiło się na jej profilu na Instagramie ma już blisko 2,5 miliona wyświetleń.

 

Jak zapewniają fanki tej metody dzięki niej loki wyglądają idealnie. Poza tym stylizacja jest bardzo prosta i nie wymaga stosowania produktów chroniących włosy przed działaniem wysokich temperatur. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: