Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze. To hit! Zajmuje tylko 5 minut, a działa jak błyskawiczny lifting

Małgorzata Rozenek-Majdan zazwyczaj swoje długie blond włosy nosi rozpuszczone. Dość często można ją również spotkać w modnej, odmładzającej fryzurze bun lift. Taka banalnie prosta stylizacja włosów zajmuje dosłownie chwilę, a działa jak błyskawiczny lifting - optycznie odmładza!

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowanie należy do tych polskich gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami nie tylko swoim życiem zawodowym, ale również tym prywatnym. Popularna prezenterka na bieżąco uchyla rąbka tajemnicy, pokazując na swoim Instagramie, jak spędza dzień, gdy nie pracuje.

Warto przy tym zauważyć, że Małgorzata Rozenek-Majdan może się pochwalić naprawdę ogromną rzeszą fanów - obecnie na Instagramie obserwuje ją bowiem nieco ponad 1,4 miliona osób, a liczba ta stale rośnie! Dla wielu kobiet gwiazda stanowi inspirację - internautki chętnie wzorują się na stylizacjach prezenterki, na jej sposobach dbania o ciało i urodę oraz na fryzurach. 

Małgorzata Rozenek-Majdan najczęściej swoje długie blondwłosy nosi rozpuszczone. Dość często można ją również spotkać w jednej z najbardziej modnych fryzur, czyli w tzw. bun lift. Taka stylizacja włosów jest niezwykle prosta i szybka w zrobieniu, a daje efekt błyskawicznego liftingu. 

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej odmładzająca fryzura bun lift. Zajmuje mniej niż 5 minut, a działa jak błyskawiczny lifting

Bun lift to bardzo modna fryzura, która cieszy się niesłabnącą popularnością już od kilku sezonów. Na czym polega jej fenomen? Na tym, że jest prosta i szybka w zrobieniu, a daje spektakularne efekty - optycznie odmładza! Na jej punkcie wprost oszalały zagraniczne gwiazdy, m.in.: Jennifer Lopez, Nicole Richie. W takiej modnej odmładzającej fryzurze możemy często zobaczyć również modelki na pokazach światowych projektantów.

Bun lift to fryzura, które optycznie odejmuje lat i działa jak ekspresowy lifting twarzy. Jest to zatem prosta, szybka, tania i przede wszystkim mniej inwazyjna metoda na odmładzanie w porównaniu do drogich zabiegów medycyny estetycznej. Wystarczy zrobić sobie na głowie koczek, aby uzyskać efekt napiętej i uniesionej skóry oraz optycznego wygładzenia zmarszczek.

 

Bun lift - jak wygląda ta modna fryzura odmładzająca?

Bun lift fryzura to kok, który robi się wysoko na głowie. Aby uzyskać odmładzający efekt, ważne jest, aby były mocno zebrane, gładko zaczesane do góry i spięte. W ten prosty i naprawdę szybki sposób (w mniej nić pięć minut) uzyskamy efekt optycznego liftingu twarzy bez skalpela. Dzięki fryzurze bun lift skóra jakby podnosi się do góry, sprawiając optyczne wrażenie bardziej napiętej i jędrnej. Dodatkowo taka stylizacja włosów optycznie wygładza zmarszczki.

Bun lift fryzura - jak zrobić krok po kroku?

Fryzura bun lift jest bardzo prosta i szybka do zrobienia. Wystarczy zebrać wszystkie włosy, mocno i gładko zaczesać do góry i spiąć w ciasny kok. Pamiętaj, że pasma nie mogą być luźne, bo w ten sposób nie uzyskamy efektu błyskawicznego liftingu bez skalpela.

Więcej o: