Jak zakręcić włosy na noc? Banalnie prosty sposób, który bije rekordy popularności

Jak zakręcić włosy na noc? Różne sposoby na piękne fale bez użycia ciepła cieszą się coraz większą popularnością. Co ciekawe, wiele z nich zapewnia spektakularne efekty. Poznajcie metodę, która od jakiegoś czasu ma wiele fanek.

Jak zakręcić włosy? Pierwsza myśl, która się pojawia u większości z nas, to zapewne użycie lokówki. Okazuje się jednak, że spektakularny efekt możemy osiągnąć także bez użycia ciepła. 

Jak zakręcić włosy na noc?

Kilka miesięcy temu Negin Mirsalehi udostępniła na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym pokazuje, jak udaje jej się uzyskać piękne fale. Co ciekawe, dziewczyna użyła w tym celu paska od szlafroka. Obecnie jej nagranie ma już blisko 2,5 miliona wyświetleń, a zaskakująca metoda na piękne fale stała się hitem sieci. 

Loki przy pomocy prostownicy? To nie żart! Obejrzyj nasz film i poznaj świetną metodę stylizacji włosów:

Zobacz wideo Loki przy pomocy prostownicy:

Jak zakręcić włosy na noc? Prosta metoda bez użycia ciepła

Jak zapewniają fanki tej stylizacji włosów, dzięki niej pasma po przebudzeniu wyglądają idealnie. Poza tym metoda jest bardzo prosta i nie wymaga stosowania produktów chroniących włosy przed działaniem wysokich temperatur. Idealnie sprawdzi się w przypadku posiadaczek włosów do ramion lub dłuższych. Obejrzyj nagranie, na którym Negin Mirsalehi pokazuje, jak wykonuje taką stylizację:

 

Jak zakręcić włosy na noc? Podpowiadamy krok po kroku

Jak zakręcić włosy na noc? Poznajcie zaskakujący sposób na piękne fale, który od jakiegoś czasu jest hitem sieci. Oto prosty opis tej metody krok po kroku. 

  1. Przygotuj miękki pasek od szlafroka;
  2. umyj włosy;
  3. gdy pasma będą jeszcze nieco wilgotne, rozpocznij stylizację;
  4. rozczesz kosmyki i podziel je na dwie części;
  5. jeśli chcesz, by stylizacja była trwalsza, możesz delikatnie spryskać włosy mgiełką stylizacyjną lub nałożyć odrobinę pianki na całą długość kosmyków;
  6. następnie weź do ręki niewielkie pasmo włosów znajdujące się najbliżej twarzy i zacznij zwijać je wokół paska;
  7. do pierwszego pasma dobierz kolejne i kolejne, owijając je wokół paska;
  8. z taką kombinacją połóż się spać;
  9. rano wyjmij materiał i rozczesz włosy.
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: