Lara Gessler pochwaliła się nową fryzurą. "Podobno raz w życiu grzywkę trzeba mieć". Jak wygląda?

Lara Gessler ma nową fryzurę! Córka Magdy Gessler opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, na którym zaprezentowała obserwatorom swoją metamorfozę. Jak wygląda? Internauci są wprost zachwyceni. - Piękna zmiana - piszą w komentarzach pod postem.
Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Lara Gessler zdobywa coraz większą popularność. Ku uciesze nieustannie rosnącej liczby fanów, córka Magdy Gessler aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się zdjęciami oraz filmikami z różnych momentów swojego życia. Profil Lary Gessler śledzi ją już ponad 214 tys. użytkowników, z którymi pozostaje w stałym kontakcie. Ostatnio, Lara Gessler zdecydowała się na zmianę fryzury, a efekt końcowy zaprezentowała na swoim instagramowym koncie.

Lara Gessler pokazała na Instagramie zdjęcie, jak ważyła 46 kg Lara Gessler pokazała na Instagramie zdjęcie, jak ważyła 46 kg. Cierpiała na zaburzenia odżywiania

Lara Gessler i jej nowa fryzura. "Podobno raz w życiu grzywkę trzeba mieć". Jak wygląda?

Lara Gessler podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie nowym zdjęciem, na którym pochwaliła się nową fryzurą. Córka Magdy Gessler zapowiedziała wcześniej zmianę swojej fryzury na InstaStories, zatem część fanów zapewne czekała na efekt końcowy. Lara Gessler zdecydowała się modne cieniowanie oraz dłuższą grzywkę po obu stronach twarzy, która jest ostatnio jednym z popularniejszych trendów.

Hello. Podobno raz w życiu grzywkę trzeba mieć. Dzięki Kamyczku! #kamilpecka #haircut #ostreciecie

- napisała Lara Gessler pod opublikowanym zdjęciem. 

Michał Szpak po metamorfozie. Z taką fryzurą jest nie do poznania Michał Szpak po metamorfozie. Z taką fryzurą jest nie do poznania

 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach momentalnie pojawiło się wiele pozytywnych słów oraz komplementów:

Bardzo korzystna zmiana!
Pięknie! Super fryzura
Jeszcze młodziej
Bardzo ładnie!
Piękna zmiana
Super i kolor też fajny
No przepięknie!

- czytamy.

Lara Gessler to nie jedyna gwiazda, która zdecydowała się na modną grzywkę

Nie da się ukryć, że grzywka to jeden z większych fryzjerskich trendów tego sezonu. Jakiś czas temu, na taką metamorfozę zdecydowała się również Jessica Mercedes. Blogerka postawiła jednak na krótsze cięcie, dla którego inspiracją były lata 70., a dokładniej aktorka Farrah Fawcett. - Idę jeszcze bardziej w klimat lat 70., bo super czułam się w poprzedniej grzywce i chcę teraz spróbować pocieniować włosy na maksa - powiedziała podczas wizyty u fryzjera.

Więcej o: