Googlebox. Nowa fryzura Ewy Mrozowskiej otrzymała pozytywne komentarze. Wyróżnia się wpis Sylwii Bomby

Gwiazda "Googlebox" Ewa Mrozowska zmieniła fryzurę. Celebrytka przefarbowała włosy po półrocznej przerwie. Spotkała się ona z przychylnymi komentarzami wielu fanów oraz szczerą opinią ze strony przyjaciółki.

Ewa Mrozowska za swój atut może uznać z pewnością długie, blond włosy. Półroczna przerwa od koloryzacji umożliwiła kosmykom regenerację i odbudowę. Gwiazda przyznaje, że po takim "urlopie" włosy już nie wypadają tak, jak kiedyś, a wręcz przeciwnie - zaczęły szybciej rosnąć. Zdjęcie metamorfozy umieściła na Instagramie, prezentując nie tylko nowy odcień blondu, ale i efektowny makijaż. Co na to Sylwia Bomba?

Zobacz wideo Dorota Szelągowska wspomina tragiczną wizytę u fryzjera. Spalił jej włosy!

Zmiana fryzury u Ewy Mrozowskiej

Gwiazda TTV wybrała piękny, naturalny odcień blondu, który ostatnio jest coraz bardziej popularny. Dodaje jej blasku i młodzieńczości. Utrzymanie odcieniu blond jest jednym z najtrudniejszych typów koloryzacji, ponieważ konieczne jest użycie rozjaśniacza, który mocno ingeruje w strukturę włosa. Wykonując przerwy w farbowaniu lub decydując się na powtarzanie tego procesu co 3 lub 4 miesiące, jesteśmy w stanie zachować pasma w dobrej kondycji, ograniczając ich łamliwość. To między innymi dzięki półrocznej przerwie od farbowania Ewa Mrozowska może cieszyć się wspaniałą fryzurą! Z jakim odbiorem spotkała się zmiana wizerunku?

Nowa fryzura gwiazdy "Googlebox" - szczery komentarz Sylwii Bomby

Ewa Mrozowska, od zawsze prezentowała się świetnie. Jej nowa fryzura spotkała się z miłym odbiorem. Fani są zachwyceni odświeżeniem koloru, jak i kształtem i blaskiem włosów. Na tle przychylnych komentarzy, wyróżnia się opinia przyjaciółki gwiazdy, Sylwii Bomby:

 
Ja nie widzę różnicy

Szczerość ze strony bliskich jest bezcenna. Fani uwielbiają Ewę Mrozowską i Sylwię Bombę za poczucie humoru, dystans do siebie i otoczenia. Zbudowały na tych cechach wspaniałą relację, która z zaciekawieniem śledzona jest przez setki tysięcy osób w social mediach. 

Więcej o: