Serum z Rossmanna na włosy kosztuje tylko kilka złotych. Daje efekt jak drogie zabiegi

Poznajcie doskonałe serum, które pomoże w przypadku suchych i zniszczonych włosów. Kupicie je w większości drogerii sieci Rossmann. Co zapewnia produkt? To m.in. nawilżenie, odżywienie i wygładzenie kosmyków.

Piękne i zadbane włosy to marzenie wielu osób. Aby osiągnąć taki efekt, wcale nie musimy wydawać fortuny. Często zdarza się, że produkty z niskiej i średniej półki cenowej przynoszą znakomite rezultaty. 

Serum za kilka złotych, które zapewnia świetne efekty

Większość z nas uwielbia tanie i dobre kosmetyki. Zazwyczaj, gdy taka perełka kosmetyczna pojawi się na rynku, robi się o niej głośno. Tak też było w przypadku tego produktu. Mowa o kosmetyku Cameleo Płynna Keratyna marki Delia. 

Zobacz wideo Jak zbudować szafę kapsułową?

Keratyna w pielęgnacji włosów

Keratyna to niezbędny budulec naszych kosmyków. Ostatnio sporą popularnością cieszy się zabieg keratynowego prostowania włosów. W jego trakcie substancja jest wprowadzana we włosy pod wpływem ciepła. Dzięki zabiegowi pasma stają się lśniące i gładkie, a efekt ten utrzymuje się przez kilka miesięcy. Cena zabiegu w zależności od miejscowości i salonu fryzjerskiego, w jakim go wykonujemy, waha się zwykle w przedziale od 300 do 600 złotych.

Serum marki Delia, które jest dostępne w drogeriach Rossmann, to keratyna w płynie. Oczywiście efekty po jego zastosowaniu nie będą identyczne jak po zabiegu w salonie. Zanim jednak zdecydujemy się na ten krok warto sprawdzić, jak keratyna działa na nasze pasma. W regularnej cenie kosmetyk ten kosztuje 6,99. Jednak na promocji możemy kupić go jeszcze taniej. Zdarza się, że cena serum nie przekracza 5 zł. Produkt znajdziecie także w wielu drogeriach internetowych. 

 

Ten tani produkt sprawi, że włosy będą wyglądały znakomicie

Kosmetyk sprawi, że włosy będą wyglądały znakomicie. Jednak tak jak w przypadku innych podobnych produktów bardzo ważna jest regularność. O czym jeszcze warto pamiętać? Oto kilka przydatnych informacji:

  • Serum nadaje się do stosowania zarówno na wilgotne, jak i na suche pasma.
  • Produkt ma działanie termoochronne. Dlatego też nie musimy nakładać kolejnych kosmetyków, aby chronić włosy przed wysoką temperaturą w czasie ich stylizacji. 
  • Jakich efektów możesz się spodziewać? Taka domowa kuracja zapewnia m.in. nawilżenie, odżywienie i wygładzenie kosmyków.
  • Inne jej efekty to łatwiejsze rozczesywanie kosmyków oraz większa ich elastyczność.

Może cię także zainteresować: