Ta fryzura dodaje maximum objętości i wyszczupla twarz. Choppy bob to kolejny hit wiosny 2021

To, że bob jest najmodniejszą fryzurą ostatnich lat nie budzi żadnych wątpliwości. Miliony kobiet na całym świecie pokochały elegancką nierówność pasm. Jeżeli zależy wam na wyszczupleniu twarzy i optycznym odmłodzeniu jej rysów, ta fryzura sprawdzi się doskonale. Zobaczcie jak wygląda choppy bob.

Choppy bob to niezwykle kobiecy wariant klasycznej wersji tej fryzury. Jeszcze niedawno większość z nas marzyła o tym, aby niczym disneyowska księżniczka spuścić długi warkocz z okna i z niecierpliwością czekać na wymarzonego księcia. Ale czasy się zmieniają – moda też. Krótkie fryzury królują na ulicach miast. Jak wygląda najnowszy wariant krótkiego cięcia? Choppy bob nada naszym włosom maximum objętości i odświeży zimowy look.

Zobacz wideo Najprostszy kok świata. Do jego zrobienia wystarczy tylko... opaska!

Choppy bob – jak wygląda nowy wariant boba?

Najbardziej charakterystycznym elementem choppy boba jest pozorna niedbałość. Artystyczny nieład zawsze miał w sobie to coś – dziś odkrywamy go w nowym wydaniu. Mocne i zdecydowane cięcie, nieco krótszy tył i struktura włosa dotkniętego morską falą nadadzą naszemu wyglądowi nonszalancji i awangardy. Choppy bob, jak na boba przystało, skupia na asymetrii długości. Przednie pasma powinny kończyć się w okolicach brody, natomiast tył ma odsłaniać cały kark. Dzięki temu zabiegowi fryzura wygląda niezwykle stylowo i nowocześnie, a nasza sylwetka lekko.

Opaski do włosów świetnie pasują do krótkich i średnich włosów. Tutaj znajdziesz najmodniejsze

Krótkie fryzury damskie 2021 (zdjęcie ilustracyjne) Krótkie fryzury damskie 2021. Najmodniejsze cięcia, które podkreślą urodę

Jeśli borykacie się z problemem  objętości włosa, mocne cięcie może okazać się zbawiennym wyjściem z sytuacji. Dzięki radykalnemu cieniowaniu i nakładaniu się na siebie pasm, włosy będą wydawały się grubsze, a fryzura „pełniejsza”.

Choppy bob – komu będzie pasować najmodniejsza fryzura roku?

To, czy fryzura dobrze wygląda czy nie, jest zazwyczaj kwestią typu urody. Choppy bob jest absolutnie uniwersalny. Nie nakłada na siebie szufladek kategoryzujących to, komu pasuje. Świetnie sprawdzi się przy cienkich i grubych pasmach, z przedziałkiem i bez,  przy okrągłych rysach twarzy i przy podłużnych. Nie ma żadnych przeciwwskazań ani ryzyka.

Modne i niedrogie ozdoby do włosów ze znanych sieciówek. Są piękne!

Bob fryzura do jakiej twarzy? Sprawdź, komu najbardziej pasuje to modne cięcie Jakie fryzury pasują do okrągłej twarzy, a jakich lepiej unikać?

Fryzjerzy natomiast polecają zastosować przy nim pewien trik. Balejaż na włosach dodatkowo odmłodzi i odświeży naszą cerę. Nonszalancja, odmłodzenie, nieład – te trzy słowa to największa domena choppy bob.

Więcej o: