Agnieszka Chylińska w długich i ciemnych włosach? Metamorfoza piosenkarki zachwyciła internautów

Agnieszka Chylińska jest jedną z tych gwiazd polskiego show-biznesu, które nieustannie zaskakuje zmianami swojego wizerunku. Jak wyglądałaby w dłuższych i ciemniejszych włosach? Wizualizacja słynnego fryzjera gwiazd, Łukasza Urbańskiego wywołała zachwyt wśród internautów.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Agnieszka Chylińska jest kolejną gwiazdą, która przeszła wirtualną metamorfozę fryzjerską. Nowy kolor włosów piosenkarki zupełnie odmienił jej wizerunek. Choć wizualizacja stworzona przez Łukasza Urbańskiego zachwyciła większość internautów, to część z nich przyznało, że woli Agnieszkę w krótkich blond włosach.

Agnieszka Chylińska przeszła spektakularną metamorfozę. Jak wyglądałaby w dłuższych i ciemnych włosach?

Agnieszka Chylińska jest jedną z popularniejszych i najbardziej cenionych wokalistek muzyki rockowej w Polsce. Jest również autorką serii książek dla dzieci, w których główną bohaterką jest tytułowa Zezia. Agnieszka Chylińska jest bardzo barwną osobowością i wielokrotnie już szokowała swoimi stylizacjami czy fryzurami. 

Tym razem, to fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański zaskoczył użytkowników na Instagramie propozycją nowej fryzury dla piosenkarki. Przypomnijmy, że Agnieszka Chylińska jest kolejną gwiazdą, którą stylista poddał wirtualnej metamorfozie. Do tej pory na wizualizacjach mogliśmy już zobaczyć fryzjerskie eksperymenty na głowach takich gwiazd, jak Kinga Rusin, Magda Gessler, Michał Szpak czy Klaudia El Dursi. Trzeba przyznać, że w Agnieszka Chylińska wygląda w zaproponowanej fryzurze naprawdę świetnie. 

Wersja ciemne! Moje zdanie… Genialnie. A Wasze?

- napisał  Łukasz Urbański na InstaStories.

Znacznie dłuższe i ciemniejsze włosy przypadły do gustu większości internautów. Zdanie stylisty fryzur podzieliło ponad 60 procent internautów, którzy zobaczyli metamorfozę i wzięli udział w ankiecie. Pozostali użytkownicy wolą jednak Agnieszkę Chylińską w odważniejszych i bardziej szalonych fryzurach.

Agnieszka Chylińska w długich i ciemnych włosach? Metamorfoza piosenkarki zachwyciła internautówAgnieszka Chylińska w długich i ciemnych włosach? Metamorfoza piosenkarki zachwyciła internautów https://www.instagram.com/lukiur/ screen InstaStories

Więcej o: