Marina pokazała, jak czesze swojego ulubionego koka. Ta fryzura to hit na wiosnę! Zajmuje 15 sekund

Marina Łuczenko-Szczęsna, na prośbę swoich fanek, pokazała na Instagramie, jak wykonuje jedną ze swoich ulubionych fryzur. Kok, który często nosi piosenkarka, to jedno z najmodniejszych i najpopularniejszych upięć nadchodzącej wiosny. Okazuje się, że wykonanie takiej fryzury zajmuje zaledwie 15 sekund.
Zobacz wideo Marina pokazała, jak wykonuje "make up no make up"

Marina Łuczenko-Szczęsna jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 740 tys. użytkowników. Piosenkarka, na profilu dzieli się nie tylko swoją działalnością muzyczną czy wybranymi momentami z życia prywatnego, lecz także tematami związanymi m.in. z makijażem czy dbaniem o włosy. Nie da się ukryć, że Marina może pochwalić się gęstymi, długimi i lśniącymi włosami, o jakich marzy niejedna kobieta. Nic więc dziwnego, że wiele kobiet nieustannie pyta ją nie tylko o sposoby pielęgnacji, lecz także fryzury, które piosenkarka nosi na co dzień. Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła kiedyś, że jednym z jej sekretów jest podcinanie włosów w pełnię księżyca, co daje im impuls do szybszego wzrostu. Ostatnio, Marina odpowiedziała na prośby fanek i pokazała na Instagramie, w jaki sposób czesze jedną ze swoich ulubionych fryzur.

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak czesze swojego ulubionego koka. Ta fryzura to hit na wiosnę

Marina od jakiegoś czasu dostawała od fanek mnóstwo pytań o koka, którego bardzo często nosi na co dzień. Aby całkowicie zaspokoić ciekawość obserwatorek, piosenkarka postanowiła nagrać na swoim InstaStories relację krok po kroku, na której pokazała, jak w prosty i szybki sposób zrobić modnego koka. Nie da się ukryć, że jest to jedna z modniejszych fryzur na wiosnę 2021, w której pokazuje się wiele kobiet na Instagramie.

Pytacie, jak robię koczka. Zajmuje mi to 15 sek.

-napisała Marina na instagramowej relacji.

Jak zatem zrobić modnego koka w stylu Mariny? Wystarczy zrobić przedziałek na środku głowy i dokładnie zaczesać włosy po obu stronach. Następnie, należy zebrać włosy w niski kucyk tuż nad karkiem i obkręcić pasma wokół siebie. Na koniec pozostaje zwinąć włosy w ślimak i zabezpieczyć kok gumką do włosów.

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak czesze swojego ulubionego kokaMarina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak czesze swojego ulubionego koka https://www.instagram.com/marina_official/ screen InstaStories

Więcej o: