Mini bob fryzura. Modne cięcie, które odejmuje lat i optycznie zagęszcza włosy

Mini bob to fryzura, która zyskuje wśród kobiet coraz większą popularność. Idealnie sprawdzi się zarówno u kobiet dojrzałych, które cięciem chcą wizualnie odjąć sobie lat, jak i posiadaczek cienkich włosów, gdyż optycznie je zagęści. Nie da się ukryć, że mini bob będzie jenym z większych trendów fryzjerskich tego roku.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Mini bob fryzura: odmładzające cięcie, które podbija serca kobiet

Dobrze zapamiętaj sobie nazwę mini bob, gdyż to cięcie będzie jednym z najmodniejszych w tym roku. Nie da się ukryć, że ta fryzura podbija serca coraz większej liczby kobiet, a w sieci robi prawdziwą furorę. O rosnącej popularności świadczy m.in. rosnąca liczba publikowanych zdjęć na Instagramie z hashtagiem #minibob. Sprawdź, czym się charakteryzuje i komu najbardziej pasuje fryzura mini bob.

Mini bob fryzura: jak wygląda i czym się charakteryzuje to modne cięcie?

Jak sama nazwa wskazuje, mini bob to mniejsza, a dokładniej skrócona wersja klasycznego i ponadczasowego boba. Ponadto, mini bob jest bardzo podobnym cięciem do równie modnego w tym sezonie pixie boba. Mini bob jest jednak delikatniejszą fryzurą, bez mocnego cieniowania kosmyków.  Mini bob to nowoczesne, niezwykle twarzowe i pełne klasy cięcie, które świetnie sprawdzi się u kobiet w każdym wieku. To fryzura wręcz stworzona dla kobiet, które lubią krótkie włosy i cenią sobie wygodne oraz łatwe w codziennej stylizacji fryzury. Nic więc dziwnego, że kobietom tak bardzo spodobał się mini bob.

Mini bob fryzura: komu pasuje to modne cięcie?

Wiele kobiet może zastanawiać się, czy fryzura mini bob jest dla nich odpowiednia. Drogie panie, mamy dla was dobrą wiadomość. Mini bob to nie tylko modne, lecz także niezwykle twarzowe cięcie, które sprawdzi się zarówno u kobiet w każdym wieku, jak i o każdym typie urody. Niezwykle zadowolone z takiego cięcia będą natomiast szczególnie kobiety dojrzałe, którym to cięcie optycznie odejmie nawet lat. Ponadto, mini bob pokochają posiadaczki cienkich i rzadkich włosów, gdyż ta fryzura optycznie zagęszcza kosmyki i nadaje im objętość.

 
Więcej o: