Julia Wieniawa w najmodniejszej fryzurze tego sezonu. Zajmuje tylko 3 minuty, a działa jak błyskawiczny lifting

Julia Wieniawa najczęściej nosi swoje pięknie i długie włosy rozpuszczone. Ostatnio jednak, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym włosy spięte ma w modny koczek zwany lift bun. To banalnie prosta fryzura, która zajmuje dosłownie kilka minut, a działa jak błyskawiczny lifting i optycznie odmładza!
Zobacz wideo Julia Wieniawa zmieniła fryzurę. "Obym tego nie żałowała"

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia w Polsce. Na przestrzeni kilku ostatnich lat zyskała miliony fanów, a jej działalność na Instagramie regularnie śledzi obecnie ponad 1,9 mln internautów. Julia Wieniawa znana jest również ze swojego niezwykłego wyczucia stylu. Aktorka swoimi stylizacjami nieustannie pokazuje, że doskonale zna się na panujących trendach i jest inspiracją dla wielu dziewczyn, które często dopytują m.in. o jej stylizacje. Nie da się również ukryć, że ubrania, dodatki, makijaże czy fryzury, w których pokazuje się Julia, bardzo często stają się ogromnymi trendami.  

Julia Wieniawa w najmodniejszej fryzurze na wiosnę 2021. Zrobisz ją w 3 minuty, a działa jak błyskawiczny lifting

Ostatnio, Julia Wieniawa opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w jednej z najmodniejszych fryzur tegorocznej wiosny. Mowa oczywiście o koku luft bun, czyli gładko zaczesanych i wysoko związanych włosach. To modne upięcie, które cieszy się niesłabnącą popularnością już od kilku sezonów, jednak w tym roku będzie prawdziwym hitem. Dlaczego kobiety tak uwielbiają tę fryzurę? Przede wszystkim dlatego, że jest prosta i szybka w zrobieniu, a daje spektakularny efekty i potrafi optycznie odmłodzić! W tak spiętych włosach często zobaczyć możemy m.in.: Jennifer Lopez, Małgorzatę Rozenek-Majdan czy wiele influencerek na Instagramie. Pod zdjęciami, które opublikowała Julia Wieniawa pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów:

Sztos fryzurka
Zmieniłaś się, jesteś bardziej kobieca
Jaki ładny koczek
Piękna <3
Urodzona, by błyszczeć
Boska

- czytamy.

 

Julia Wieniawa postawiła na modną fryzurę bun lift - jak zrobić ją krok po kroku?

Fryzura bun lift jest bardzo prosta i szybka do zrobienia. Wystarczy dokładnie rozczesać włosy i zebrać je wszystkie, mocno i gładko zaczesując do góry. Na koniec wystarczy zwinąć włosy w ciasny kok i zabezpieczyć go gumką, a w razie potrzeby również wsuwkami. Jeśli chcesz uzyskać look jak Julia Wieniawa, pozostaw przy twarzy kilka luźnych kosmyków. 

Więcej o: