Te fryzury odejmą po 10 lat każdej 50-latce. Typy cięć, które dodadzą młodzieńczości i lekkości

Modne fryzury damskie, które odmładzają to zdecydowanie krótkie cięcia. Odpowiednie strzyżenie potrafi całkowicie odmienić wizerunek. Zapomnij o tapirowaniu włosów, które wyszło już z mody. Prezentujemy typy cięć, które dodadzą młodzieńczości i lekkości.

Modna fryzura potrafi dodać pewności siebie. Pragniemy dobrać taką, która będzie podkreślała naszą urodę. W tym sezonie warto zwrócić uwagę na krótkie cięcia. Taki typ fryzury na pewno pokochają kobiety dojrzałe, ponieważ zdecydowanie potrafi odjąć lat. O jakim uczesaniu mowa?

Zobacz wideo Ta fryzura najlepiej wygląda zrobiona z kręconych włosów. To się nazywa objętość!

Modne fryzury damskie dla 50 latek

Do najgorętszego trendu fryzjerskiego w tym roku należy krótkie, odważne cięcie. To propozycja idealna dla tych, którzy lubią eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Fryzura "na jeżyka" eksponuje twarz i jest bardzo wygodna. Odejmuje parę lat. Włosy strzyżone w ten sposób powinny mieć nie więcej niż 2-3 centymetry. To fryzura bardzo łatwa w ułożeniu! Robi piorunujące wrażenie. 

Modne fryzury damskie: pixie cut lub pixie bob

Kolejnym funkcjonalnym cięciem jest pixie cut - propozycja nieco mniej odważna, ale równie efektowna. Polega na gruntownym wycieniowaniu kosmyków. Z tyłu i po bokach nasze włosy są nieco krótsze, a na górze i z przodu dłuższe. Taki typ strzyżenia pięknie modeluje twarz. Kolejna fryzura, której stylizacja jest prosta i przyjemna. 

Pixie bob to z kolei cięcie, które ma w sobie cechy kultowego boba. Wyróżnia je mocne i spektakularne cieniowanie, które będzie dobrze wyglądało u pań w każdym wieku. Włosy dobrze pocieniowane układają się bez naszej ingerencji! Postaw na krótkiego boba z drapieżnym cieniowaniem tej wiosny. 

 

Fryzura, która Cię odmłodzi - angled bob 

Modna w tym sezonie, odmładzająca fryzura to zdecydowanie angled bob. To także odmiana klasycznego boba, z tym że najbardziej asymetryczna oraz innowacyjna. W tym przypadku włosy sięgają poniżej linii brody, a przednie pasma są dłuższe od tylnich sekcji. Za pomocą tego cięcia nie tylko odejmiemy sobie lat, ale również wymodelujemy twarz. To fryzura, która doda nam uroku i elegancji. Potrafi odświeżyć spojrzenie, jak i zamaskować mankamenty. 

 

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów znajdziesz tutaj! [SPRAWDŹ]

Więcej o: