Krótkie fryzury damskie 2021. Sprawdź, które modne cięcia odejmą ci lat i podkreślą urodę

Masz ochotę na metamorfozę i zastanawiasz się, jakie krótkie fryzury będą modne w 2021 roku? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy cięcia, które królować będą w nadchodzących sezonach. Jedno jest pewne - fanki bobów będą zachwycone! Oto krótkie fryzury, które nie tylko optycznie odmłodzą, lecz także podkreślą twoją urodę.
Zobacz wideo Włosy przesuszają się i elektryzują? Zaradzić temu może olejowanie

Nie da się ukryć, że krótkie fryzury to jeden z największych fryzjerskich trendów 2021 roku. Takie cięcia potrafią nie tylko wizualnie odmłodzić, lecz także zupełnie odmienić wizerunek i podkreślić urodę. Patrząc na trendy zyskujące popularność w Internecie, można śmiało stwierdzić, że hitem będą różne wariacje na temat boba. Poniżej znajdziesz krótkie fryzury o różnej długości, wśród których z pewnością znajdziesz propozycję dla siebie.

Te fryzury są kiczowate i dawno niemodne. Dodają nawet 15 lat! Nie noś ich więcej, jeśli nie chcesz się postarzać Te fryzury są kiczowate i dawno niemodne. Dodają nawet 15 lat! Nie noś ich więcej, jeśli nie chcesz się postarzać

Krótkie fryzury damskie 2021: Pixie cut

Odważne i charakterne pixie cut to propozycja dla pań, które uwielbiają spektakularne zmiany. Cechą charakterystyczną tego cięcia, są bardzo krótkie i postrzępione cieniowaniem włosy, które z tyłu są krótsze, a na górze i z przodu nieco dłuższe. To fryzura, która świetnie sprawdzi się u dojrzałych kobiet, a także posiadaczek cienkich czy rzadkich włosów, gdyż optycznie zwiększa ich objętość.

Krótkie fryzury damskie 2021: Pixie bob

Po samej nazwie można wywnioskować, że pixie bob to połączenie dwóch niezwykle popularnych wśród kobiet fryzur - pixie cut oraz klasycznego boba. Efektem takiego połączenia jest dłuższe pixie, lub jak kto woli krótszy bob z drapieżnym cieniowaniem. Cięcie pixie bob to fryzura wręcz stworzona dla odważnych i pewnych siebie kobiet w każdym wieku, które lubią wyróżniać się z tłumu.

Julia Wieniawa w najmodniejszej fryzurze tego sezonu. Zajmuje tylko 3 minuty, a działa jak błyskawiczny lifting Julia Wieniawa w najmodniejszej fryzurze tego sezonu. Zajmuje tylko 3 minuty, a działa jak błyskawiczny lifting

Krótkie fryzury damskie 2021: Mini bob

Mini bob jest natomiast skróconą wersją klasycznego i ultra stylowego boba. Choć mini bob jest bardzo podobnym cięciem do równie modnego obecnie pixie boba, to mini bob jest jednak nieco delikatniejszą fryzurą. Pozbawiony jest bowiem mocnego cieniowania kosmyków. Mini bob to nowoczesne, ale stonowane, pełne klasy i niezwykle twarzowe cięcie, które z pewnością pokocha wiele kobiet. Zadowolone będą z niej panie, które lubią krótkie włosy i cenią sobie wygodne oraz łatwe w codziennej stylizacji fryzury.  

Więcej o: