Lady Gaga przeszła spektakularną metamorfozę. W nowym kolorze włosów jest nie do poznania

Lady Gaga swoją ostatnią metamorfozą zaskoczyła chyba wszystkich swoich fanów. Piosenkarka została sfotografowana przez reporterów podczas swojego pobytu w Rzymie, gdzie bierze udział w nagraniach do nowego filmu Ridleya Scotta. Nowa fryzura gwiazdy oraz jej stylizacja zachwyciły internautów. Jest wręcz nie do poznania.
Zobacz wideo Muzycy, którzy przeszli "na drugą stronę barykady" i zaczęli grać w filmach

Lady Gaga jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd światowego show-biznesu. Artystka na swoim Instagramie zgromadziła ponad 46 mln obserwatorów a liczba ta nieustannie rośnie. Nie da się ukryć, że Lady Gaga jest również jedną z bardziej kontrowersyjnych pod względem wizerunku artystek i wielokrotnie zaskakiwała różnymi metamorfozami swojego wizerunku, a także nietypowymi stylizacjami, w których pojawiała się na czerwonym dywanie. Jej "mięsna" sukienka z pewnością szybko nie zostanie zapomniana. Ostatnio jednak, Lady Gaga zaskoczyła fanów swoją metamorfozą, która znacznie różni się od tych, do których przyzwyczaiła swoich fanów. 

Lady Gaga i jej nowa fryzura. Gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę i jest nie do poznania

Lady Gaga przebywa obecnie w Rzymie, gdzie pracuje na planie filmu "Gucci" Ridleya Scotta, który opowiadać będzie o morderstwie znanego projektanta. Po ogromnym sukcesie filmu "Narodziny gwiazdy", gdzie piosenkarka grała jedną z głównych ról, ponownie zobaczymy ją na wielkim ekranie. Tym razem, Lady Gaga wcieli się w filmie w Patrizię Reggiani, czyli byłą żonę Maurizio Gucci, którą projektant zostawił po 12 latach małżeństwa dla młodszej kobiety. Reggiani została skazana za zlecenie morderstwa byłego męża, a podczas procesu nadano jej przydomek "Czarna Wdowa". 

Na ostatnich zdjęciach zrobionych przez fotoreporterów w Rzymie widać metamorfozę, jaką ostatnio przeszła Lady Gaga. Na fotografiach zrobionych przed hotelem widać nie tylko nowy kolor włosów piosenkarki, lecz także zupełnie inną stylizację niż te, w których zazwyczaj możemy ją zobaczyć. Prawdopodobnie jest to charakteryzacja do filmu, w którym gra, jednak trzeba przyznać, że w takim wydaniu prezentuje się naprawdę świetnie.

 
Więcej o: