Sandra Kubicka pochwaliła się nową fryzurą. U fryzjera spędziła 10 godzin. Efekt?

Sandra Kubicka opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym pochwaliła się nową fryzurą. Okazuje się, że modelka spędziła u fryzjera aż 10 godzin. Co takiego miała robione i jaki efekt uzyskała? - Obłęd - komentują internauci. Nie obyło się jednak bez dyskusji w komentarzach.

Sandra Kubicka jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich modelek, która odnosi sukcesy zarówno w Polsce, jak i na świecie. Na swoim koncie ma współprace z czołowymi, międzynarodowymi markami, a także sesje okładkowe dla największych zagranicznych magazynów. Sandra Kubicka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 601 tys. obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się różnymi momentami z życia zawodowego, a także prywatnego. Nie da się ukryć, że modelka jest dla wielu kobiet inspiracją, a te chętnie podpatrują zarówno stylizacje Sandry, jak i sposoby pielęgnacyjne czy fryzury.

Sandra Kubicka i jej nowa fryzura. U fryzjera spędziła 10 godzin. "Cudnie!"

Ostatnio, Sandra Kubicka zdecydowała się na nową fryzurę, a efektem końcowym metamorfozy podzieliła się na instagramowym profilu. Modelka udostępniła filmik, na którym zaprezentowała nie tylko odświeżoną koloryzację, lecz także przedłużone i zagęszczone włosy. Okazuje się, że aby uzyskać taki efekt, Sandra Kubicka musiała spędzić na fotelu fryzjerskim aż 10 godzin.

- No i co sądzimy?! Zajęło nam to 10 godzin bo @sandra_kpodonou jest perfekcjonistka i robiła od nowa cała moja koronę, potem po kolei doczepy różnych odcieni aby stworzył się balejaż. Włosy 100% Naturalne syberyjskie z @officialeasyhair ?? Zostawiłyśmy dużo blondu bo Sandra mnie zna i powiedziała ze za tydzień zadzwonię ze czuje się smutna.. ???? czuje się jak milion dolców! Plus makijaż do kompletu by @harryjmakeup THANK YOU TEAM! - napisała modelka pod udostępnionym nagraniem.

 

Reakcja fanów była natychmiastowa, a w komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów i słów zachwytu:

Pięknie!
Mega
Cudnie
Obłęd
Wyglądasz bosko

- czytamy.

Nie obyło się jednak również bez dyskusji. Jedna z internautek zostawiła bowiem komentarz, z którym nie zgodziły się fanki modelki:

Aaa to już tak ciężko mieć własne włosy?

- skomentowała jedna z internautek.

Sio negatywna babo

- odpowiedziała jej Sandra Kubicka.

To już jest żenada na najwyższym poziomie z Pani strony, żeby mieć komuś za złe że doczepił sobie włosy
Pani wypowiedź nie świadczy o niczym więcej jak o byciu wścibskim
A po co się malujesz? Tak ciężko jest być bez makijażu?

- napisały inne internautki.

Więcej o: