Ten produkt do włosów daje rewelacyjne efekty jak drogie, luksusowe kosmetyki. Kupicie go w Rossmannie za mniej niż 11 zł

Maska do włosów Jantar marki Farmona pięknie wygładza i nabłyszcza pasma już po pierwszym użyciu. Jej zadaniem jest zakwaszenie kosmyków i domknięcie łusek. W efekcie zyskujemy piękne i zdrowo wyglądające włosy. Maskę kupicie obecnie na promocji w sklepach sieci Rossmann.

Maska do włosów z wyciągiem z bursztynu Jantar marki Farmona to niekwestionowany hit wśród posiadaczek włosów zniszczonych, zarówno stylizacją np. na ciepło (prostownica, lokówka), jak również częstym farbowaniem, a w szczególności rozjaśnianiem. Produkt ten jest niedrogi i bez problemu kupicie go w drogeriach sieci Rossmann. Co więcej, obecnie jest na promocji, dzięki czemu maskę do włosów z wyciągiem z bursztynu Jantar marki Farmona kupicie za mniej niż 11 zł. Kosmetyk ten daje rewelacyjne efekty, jak dużo droższe, luksusowe produkty, ale kosztuje od nich mniej.

Zobacz wideo

Maska do włosów z wyciągiem z bursztynu Jantar marki Farmona to hit na zniszczone włosy. Pięknie wygładza i nabłyszcza. Kupicie ją w sklepach Rossmann

Maska do włosów z wyciągiem z bursztynu Jantar marki Farmona ma za zadanie nadać włosom gładkość, blask i zdrowy wygląd. Jej podstawowym celem jest zakwaszenie kosmyków. Ma innowacyjną formułę o kwaśnym pH, dzięki czemu domyka łuski, ujednolica ich strukturę i wydobywa ich blask. Będzie zatem idealna do włosów wysokoporowatych i zniszczonych.

Maska do włosów z wyciągiem z bursztynu Jantar marki Farmona już po pierwszym użyciu daje rewelacyjne efekty. Warto ją jednak stosować regularnie. W efekcie zyskamy gładkie, miękkie, błyszczące i zregenerowane włosy.

Dodatkowo zawartość bursztynu sprawia, że pasma chronione są przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W składzie maski znajdują się również cenne kwasy AHA i to one domykają łuski włosów, dzięki czemu te są bardziej gładkie i mniej podatne na zniszczenia czy wypłukiwanie koloru. Zaś ekstrakt z cytryny tonizuje, ożywia pasma oraz przywraca im miękkość i blask. Maska Jantar marki Farmona zawiera również olej kokosowy, który ma za zadanie regenerować i nawilżać pasma, zapobiegając ich puszeniu.

Maska do włosów z wyciągiem z bursztynu Jantar marki Farmona daje rewelacyjne efekty jak dużo droższe kosmetyki. Kupicie ją na promocji w drogeriach sieci Rossmann

Maskę do włosów z wyciągiem z bursztynu Jantar marki Farmona kupicie teraz po promocyjnej cenie w drogeriach sieci Rossmann. Wcześniej kosztowała 14,99 zł, a obecnie jedyne 10,79. Spieszcie się! Promocja trwa do poniedziałku, 15 marca.