Małgorzata Rozenek zdradziła, jak dba o włosy. To prosta metoda, która daje spektakularne efekty

Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do formy po ciąży na oczach Polaków. W programie telewizyjnym "Rozenek cudnie chudnie" pokazuje, jak wygląda ten proces. Poza tym gwiazda często zdradza sekrety swojej pielęgnacji. W ostatnim odcinku programu zdradziła, jak dba o włosy.

Małgorzata Rozenek-Majdan to od lat jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Ogromne zainteresowanie wzbudza nie tylko jej kariera i życie prywatne, lecz także różne operacje i zabiegi upiększające, którym się poddaje. W ostatnim odcinku programu "Rozenek cudnie chudnie" opowiedziała, w jaki sposób dba o swoje włosy. Okazuje się, że gwiazda korzysta z metody, która od jakiegoś czasu cieszy się ogromną popularnością. 

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan dba o włosy?

W rozmowie ze swoją trenerką Rozenek zdradziła, że myje włosy metodą OMO. Ten sposób ma wielu zwolenników. Możemy spotkać się z opinią, że jest to ratunek dla włosów rozjaśnionych, puszących się, kręconych i skłonnych do łamania się.

Zobacz wideo Rozenek opowiedziała o swojej diecie. Zrezygnowała z alkoholu i mięsa:

Metoda OMO - na czym polega?

W tym przypadku oczyszczanie włosów zaczyna się od nałożenia odżywki, później szamponu, a na koniec znowu odżywki. Metoda ta chroni pasma przed nadmiernym łamaniem i przesuszaniem. Dzięki myciu włosów w ten sposób nie będą się one puszyć oraz matowieć. Poza tym regularne stosowanie metody OMO zapewni twoim włosom odżywienie i regenerację.

Metoda OMO - jakich efektów możesz się spodziewać? 

Jakich efektów możesz się spodziewać, jeśli regularnie stosujesz metodę OMO? To między innymi głębokie nawilżenie i regeneracja kosmyków, a ochrona przed działaniem silnych czynników zewnętrznych, takich jak: wiatr, suszenie, czy nawet codzienne czesanie. Jednak to nie wszystko. Oto kilka inny efektów:

  • Włosy staną się zdrowsze i bardziej lśniące;
  • łuski kosmyków nie będą zniszczone;
  • rozczesywanie włosów stanie się łatwiejsze;
  • włosy rozjaśniane nie będą się przesuszać, a farbowane będą pełne plasku;

Warto także wspomnieć, że metoda OMO to sposób mycia zalecany również do włosów kręconych i falowanych. Dzięki temu podkreślisz skręt fal, a także zniwelujesz puszenie się i przesuszenie.

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: