Agata Młynarska przeszła wielką metamorfozę. W nowej fryzurze wygląda rewelacyjnie

Agata Młynarska radykalnie zmieniła swój image. Nowa fryzura była dla fryzjera sporym wyzwaniem. Jak podoba się wam zmiana? Słoneczna Hiszpania jest bogatsza o jedną, piękną i zakręconą blondynkę.

Agata Młynarska niedawno kupiła posiadłość obok słonecznego Alicante. Hiszpania stała się dla niej i jej męża sposobem na ucieczkę od pandemicznej codzienności. O swojej decyzji poinformowała fanów na Instagramie, gdzie często dzieli się z nami swoją codziennością. Zmiana zamieszkania to nie jedyna nowość w życiu dziennikarki. Niedawno wybrała się także do hiszpańskiego fryzjera. Jej metamorfoza jest rewelacyjna.

Zobacz wideo Młynarska o swoim stanie zdrowia. Zabrakło leku zapobiegającego nawrót jej choroby. "Wysyłają je za granicę"

Agata Młynarska jest gotowa na zmiany

Decyzja o wyjeździe do Hiszpanii była wielką zmianą w życiu dziennikarki. Być może nowe okoliczności przyrody stały się dla niej azylem od przerażającej rzeczywistości pandemicznej? Nie można się temu dziwić. Słoneczne Alicante kocha wielu z nas. Agata Młynarska często pokazuje nam urywki ze swojego życia na swoich instagramowych relacjach. Niedawno pochwaliła się odwiedzinami swojego brata.

Tak zatem po 3 miesiącach siedzenia w domu wyruszamy przed siebie. Zatrzymujemy się w maleńkich miejscowościach, na uboczu i podziwiamy świat. Ludzie jakby lepsi dla siebie…

Agata Młynarska przeszła fryzjerską metamorfozę. Wygląda świetnie

Zmiany, zmiany, zmiany – być może pandemia to najlepszy czas na to, by nieco zmodyfikować swoje życie? Agata Młynarska znalazła swój sposób na nudę. Codzienność pełna nowości stała się dla niej azylem od wszystkich problemów. Ostatnio pochwaliła się fanom odwiedzinami w hiszpańskim salonie fryzjerskim. Nowe włosy dziennikarki wyglądają rewelacyjnie.

Hiszpański fryzjer się wykazał! Blond jest tu bardzo rzadkim kolorem. Więc, żeby wytłumaczyć, jak mniej więcej ma być, pokazałam swoje zdjęcia i … już wiedziałam, że to nie był dobry pomysł… Bernardo, uroczy, mówiący biegle 5 językami, dał z siebie wszystko, włącznie ze „ ścianką”! Lok musiał być!
 

Zakręcone włosy Agaty odejmują jej lat, a słoneczny kolor dodaje blasku i świeżości. Jak sama przyznaje:

Przyjęłam z entuzjazmem nowy look i lok! I… umówiłam się na kolejne spotkanie. Odwiedziny u Bernardo, to coś więcej niż przygoda fryzjerska, to salon towarzyski z niepowtarzalną atmosferą. I choć nic i nikt nie zastąpi @wojtekkrosny, za którym tęsknię, to przyznać musicie, że Bernardo to sam urok. Jeśli zatem szukacie fryzjera w #javea i na #costablanca walcie jak w dym do Bernardo!!! Przyznam szczerze, że w wersji Jadwiga Smosarska (dla młodszych- znana aktorka z dawnych czasów) jeszcze nie miałam okazji Wam się pokazać #bernardo #hairstyle #haircut #blonde #włosy #fryzjer #hairstyle #costablanca.

A jak wam się podoba zmiana? Hot or not?

Profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów tutaj [SPRAWDŹ]

Więcej o: