Karolina Szostak ma nową fryzurę. Postawiła na ostre i bardzo modne cięcie. Fani: "10 lat mniej"

Karolina Szostak postanowiła zmienić nieco swoją fryzurę i wybrała się w tym celu do fryzjera. Efektem końcowym metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Postawiła na ostre i modne cięcie, które zachwyciło internautów. - "Super fryz! Świetna odmiana na wiosnę", "10 lat mniej" - komentują.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Karolina Szostak jest niewątpliwie jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek sportowych w Polsce. Znana jest również ze swojej spektakularnej metamorfozy, którą przeszła kilka lat temu. W pewnym momencie, dziennikarka postanowiła bowiem zawalczyć o swoje zdrowie i pozbyć się zbędnych kilogramów. Karolina Szostak zaczęła wówczas zdrowo się odżywiać, regularnie stosować leczniczy post dr Dąbrowskiej, a także ćwiczyć i w rezultacie zgubiła ponad 30 kilogramów. Choć stosowany przez dziennikarkę post wywołał w sieci spore kontrowersje, a wiele osób mówiło, że to prosta droga do efektu jo-jo, to Karolina Szostak pozostaje w świetnej formie i jak sama przyznaje, co jakiś czas wraca do leczniczego postu. Ku uciesze fanów, dziennikarka jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 160 tys. obserwatorów i regularnie dzieli się z nimi zdjęciami oraz filmikami z życia zawodowego, a także prywatnego.

Agata Młynarska Agata Młynarska przeszła wielką metamorfozę. W nowej fryzurze wygląda rewelacyjnie

Karolina Szostak nowa fryzura. Postawiła na ostre i bardzo modne cięcie. Fani zachwyceni: "10 lat mniej"

Ostatnio, Karolina Szostak postanowiła odmienić nieco swoją fryzurę i wybrała się w tym celu do salonu fryzjerskiego. Przebieg wizyty dziennikarka relacjonowała na swoim InstaStories, a efektem końcowym pochwaliła się, publikując zdjęcie na instagramowym profilu. Karolina Szostak znacznie skróciła swoje długie włosy i zdecydowała się na modną fryzurę typu long bob o długości do ramion.

Tak sobie dzisiaj zaszalałyśmy! Ostre cięcie

- napisała pod udostępnioną fotografią.

Julia Wieniawa w najmodniejszej fryzurze tego sezonu. Zajmuje tylko 3 minuty, a działa jak błyskawiczny lifting Julia Wieniawa w najmodniejszej fryzurze tego sezonu. Zajmuje tylko 3 minuty, a działa jak błyskawiczny lifting

 

Fani dziennikarki są zachwyceni jej nową fryzurą, a w komentarzach pojawiło się sporo komplementów:

Super fryz! Świetna odmiana na wiosnę
Świetna fryzura Pani Karolino, powiało świeżością, wiosennie i młodzieńczo!!! Sztos
Ogień, petarda, pięknie... chyba Pani najlepsza fryzura
Jeszcze młodziej
10 lat mniej
Wow, nie poznałam! Super!!!

- czytamy.

Więcej o: