Fryzury na wesele- sprawdź, co mówią trendy na nowy sezon [ZDJĘCIA]

Fryzury na wesele powinny być trwałe i efektowne. Jednocześnie moda ślubna wyraźnie zmierza w kierunku naturalnego wyglądu. Jak pogodzić te kwestie? Sprawdź z nami propozycje, które Cię zaskoczą.

Jakie są teraz modne fryzury na wesele- trendy 2021 

Poniżej prezentujemy gorące trendy 2021, znajdziesz wśród nich naturalne loki i upięcia, które dodadzą twarzy delikatności i przetrwają całą imprezę. W wyborze fryzury ślubnej warto kierować się wewnętrzną intuicją, ślub ma być naszym wyjątkowym dniem, a nie spektaklem dla widzów. Dowiedz się, jakie są teraz modne fryzury na wesele, poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

Fryzury na wesele. Zdjęcie ilustracyjneFryzury na wesele. Zdjęcie ilustracyjne IVASHstudio/shutterstock.com

Fryzury na wesele: jak zrobić pofalowany pół kucyk?

Jak zrobić efektowną fryzurę na wesele? Do jej wykonania zamiast prostownicy lepiej sprawdzą się warkocze zaplecione na wilgotnych włosach lub cienka lokówka. Pofalowane włosy należy upiąć w formie luźnego koka z tyłu głowy, z przodu wyciągamy dwa pasemka. To idealna propozycja dla romantycznych panien młodych, które planują imprezę w stylu boho. Pofalowany pół kucyk jest jednocześnie bardzo uniwersalną propozycją. Sprawdzi się zarówno do lejącej sukni w stylu lat 90., jak i totalnej księżniczki.

 
 

Jakie fryzury na wesele: romantyczny kok 

Wspomniany wcześniej pół kucyk wybierają najczęściej kobiety, które na co dzień noszą rozpuszczone włosy. Jest to po prostu kolejna wersja ich naturalnego looku, dlatego właśnie w tej fryzurze czują się swobodnie. A co mają zrobić panny młode, które od poniedziałku do piątku funkcjonują w ramach ściśle określonego dress codu i upięcie jest im zdecydowanie bliższe? Ciekawą propozycją w kategorii fryzury na wesele 2021 jest niski kok, delikatny upięty z ukrytą spinką. To propozycja do najmodniejszej sukni w sezonie, z opadającym rękawem. Luźny kok ładnie wyeksponuje szyję, stworzy jednocześnie elegancki i zmysłowy klimat.

 

Jakie fryzury na wesele jako gość- zakręcony kucyk 

Na pytanie, jakie są teraz modne fryzury na wesele, prawidłowa odpowiedź brzmi: takie, w których czujemy się najlepiej. Wiele osób na co dzień nosi po prostu kucyk, w odpowiedniej formie i z delikatną ozdobą nawet koński ogon sprawdzi się jako fantastyczna fryzura ślubna. Co więcej, jest to idealna opcja dla gości. Często zastanawiamy się, jakie fryzury na wesele jako gość będą odpowiednie, zwłaszcza gdy na przygotowania nie mamy wiele czasu i czeszemy się samodzielnie w domowym zaciszu. 

 

Ile kosztuje zrobienie fryzury na wesele? 

Czasami jednak lepiej jest zaufać profesjonalistom, zwłaszcza gdy w grę wchodzi farbowanie, które panna młoda powinna wykonać na tydzień przed ceremonią. A co z samym upięciem? Ile kosztuje zrobienie fryzury na wesele? Średnia cena wykonania upięcia to koszt od 200 do 500 zł. 

Zobacz też: Paznokcie ślubne - najnowsze trendy w ślubnym manicure

Zobacz wideo Loki przy pomocy prostownicy. Pokazujemy, jak to zrobić
Więcej o: