Midi bob - na punkcie tej modnej fryzury oszalały kobiety na całym świecie. Jest bardzo stylowa i odmładza

Midi bob to modna fryzura, która będzie doskonałym rozwiązaniem dla tych wszystkich kobiet, pragnących zmiany, ale bojących się zbyt krótkich włosów. Jest to bowiem dość bezpieczne cięcie. Fryzura midi bob doskonale sprawdzi się u dojrzałych kobiet, ponieważ optycznie odmładza.

Midi bob to jedna z najbardziej popularnych obecnie fryzur. Jest nie tylko bardzo stylowa i kobieca, ale dodatkowo również optycznie odmładza. Dzięki temu idealnie sprawdzi się u dojrzałych kobiet. O popularności tego cięcia można łatwo i szybko się przekonać wpisując hasztag #midibob na Instagramie bądź też na Pintereście. Kobiety na całym świecie wprost oszalały na punkcie tej fryzury do włosów krótkich. Jak wygląda midi bob? Komu pasuje, a komu nie? Odpowiadamy.

Zobacz wideo

Midi bob - modna fryzura odmładzająca. Jak wygląda?

Midi bob to, jak sama nazwa wskazuje, nowoczesna odmiana klasycznego i uniwersalnego boba. Różni się od niego długością włosów, które w przypadku tego pierwszego są krótkie i sięgają mniej więcej brody. W cięciu midi bob zaś pasma są nieco dłuższe - obcięte do wysokości w okolicach połowy szyi. Ważne, aby nie dotykały ramion. 

Midi bob to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które planują zmienić swoją fryzurę na nadchodzący nowy sezon wiosna 2021. Takie cięcie jest bardzo wygodne i łatwe w układaniu. Doskonale sprawdzi się zarówno przy prostych włosach, jak również kręconych. Dodatkowo można obciąć również grzywkę, która wciąż jest modna.

Midi bob - komu pasuje?

Midi bob to bardzo uniwersalna i praktyczna fryzura, która pasuje większości kobietom, bez względu na kształt twarzy czy wiek. W szczególności zaś zalecana jest dojrzałym paniom, ponieważ optycznie odmładza. Jeśli zaś masz cienkie i rzadkie włosy, midi bob również się sprawdzi, ponieważ odpowiednio wycieniowany doda pasmom objętości. Ważne jest tu dobre cięcie u sprawdzonego, profesjonalnego fryzjera.

 
Więcej o: