Mullet hair już dawno pokochały gwiazdy. Rihanna wyglądała w tej fryzurze zjawiskowo

Chcesz wyglądać modnie tej wiosny? Ta propozycja będzie dla odważnych kobiet. Jednym z tegorocznych trentów jest wielki powrót cięcia, które było modne w latach 80. Już dawno pokochały ją takie gwiazdy jak Rihanna, Kate Moss i Miley Cyrus. Sprawdź, jak wygląda mullet hair!

Mullet hair będzie hitem tego roku. To uchodzące za męskie uczesanie, które w Polsce w latach 80. prześmiewczo nazywano "fryzurą na czeskiego piłkarza" ostatnio robi furorę. I choć polska nazwa nie brzmi zachęcająco, to uwierzcie, że to cięcie w nowym wydaniu prezentuje się naprawdę dobrze. 

Jak mullet hair we współczesnym wydaniu - fryzura dla odważnych kobiet

Choć w latach 80. XX wieku to cięcie uchodziło za męskie, to jego najnowszą wersję będą nosiły chętnie także kobiety. Jeśli marzysz o fryzurze, która podkreśli twoją buntowniczą naturę, jest to propozycja idealna dla ciebie. Mullet hair charakteryzuje się długimi włosami z tyłu głowy, a krótkimi z przodu i po bokach. Fryzura wygląda naprawdę seksownie i ma drapieżny charakter. 

Nie każda kobieta będzie czuła się dobrze w tym cięciu. Noszenie tej fryzury wymaga odwagi i pewności siebie, dlatego niepokorne indywidualistki będą czuły się w niej świetnie.

Zobaczcie, jak doskonale wyglądają w tej fryzurze Rihanna i Miley Cyrus.

 
 

Mullet hair to cięcie, które pasuje do każdej twarzy

Cięcie na "czeskiego piłkarza" ma kilka ważnych zalet. Wbrew pozorom jest wyjątkowo twarzowe. Nadaje się doskonale do cienkich i rzadkich włosów, świetnie maskuje ich brak objętości. Do tego bardzo ładnie tuszuje zbyt wysokie czoło albo pyzatą buzię. Świetnie uwydatnia kości policzkowe. Fakt jest taki, że to cięcie daje ogromne pole do popisu dla fryzjerów! Kształt fryzury, jej strukturę i kolor można doskonale dopasować do klientki. Ta odważna propozycja całkowicie odmieni twój wygląd.

 
Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, aby się nie zniszczyły?
Więcej o: