Penelope Cruz zmieniła fryzurę. Teraz aktorka wygląda zupełnie inaczej

Penelope Cruz przez lata przyzwyczaiła nas do długich ciemnych włosów. Niedawno jednak przeszła metamorfozę. Nowe cięcie zachwyciło fanów aktorki. - Wyglądasz wspaniale, ta fryzura odjęła ci lat - piszą pod jej zdjęciem.

Penelope Cruz to jedna z największych gwiazd kina. Od jakiegoś czasu aktorka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 5,5 miliona osób. Niedawno gwiazda pochwaliła się swoim obserwatorom nową fryzurą

Penelope Cruz: nowa fryzura

Penelope Cruz przez lata przyzwyczaiła nas do długich ciemnych włosów. Jakiś czas temu zaskoczyła ogromną metamorfozą do roli. Aktorka została blondynką, gdy wcielała się w rolę Donatelli Versace w serialu "American Crime Story: Zabójstwo Versace". Tym razem gwiazda postawiła na krótkie włosy. Fani są pod wrażeniem metamorfozy aktorki. Zobaczcie, jak prezentuje się w takim wydaniu. 

 

Penelope Cruz zmieniła fryzurę. "Wyglądasz olśniewająco"

Pod zdjęciem aktorki pojawiło się wiele komentarzy. Oto niektóre z nich:

Wyglądasz wspaniale, ta fryzura odjęła ci lat!
Najpiękniejsza kobieta na świecie!
Wyglądasz olśniewająco 

- piszą zachwyceni fani gwiazdy. 

Zobacz wideo Jennifer Lopez w najmodniejszej fryzurze 2021 roku

Penelope Cruz - kariera

Penelope Cruz to hiszpańska aktorka i tancerka, laureatka Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie Woddy'ego Allena "Vicky Christina Barcelona". Gdy miała cztery lata zaczęła naukę tańca, przez dziewięć lat ucząc się tańca klasycznego i uczęszczając na kursy tańca jazzowego. Następnie przez trzy lata uczyła się tańca w Balecie Hiszpańskim oraz sztuki aktorskiej w Cristina Rota School w Nowym Jorku. Została prezenterką telewizyjną w programie "La Quinta Marcha". Jednak ostatecznie zdecydowała, że chce zająć się aktorstwem. Zadebiutowała w filmie "El Laberinto griego" w 1993 roku. Następnie zagrała między innymi w:

  • "Miłość poważnie szkodzi zdrowiu" (1996)
  • "Zapach raju" (1997)
  • "Otwórz oczy" (1997)
  • "Drżące ciało" (1997)
  • "Don Juan" (1998)
  • "Dziewczyna marzeń" (1998)

Przełomem w karierze aktorki była rola Siostry Rosy w filmie Pedra Almodovara "Wszystko o moje matce" (1999). W 2010 roku Cruz wyszła za mąż za aktora Javiera Bardema. Para ma dwójkę dzieci: syna Leo (ur. 2011 r.) i córkę Lunę (ur. 2013 r.).

Może cię także zainteresować:

Więcej o: