Blunt chop to fryzura, którą pokochały gwiazdy! Odmładza, podkreśla urodę i pasuje każdej kobiecie

Blunt chop to niewątpliwie jedna z najmodniejszych fryzur 2021 roku, która już robi furorę wśród kobiet i bije rekordy popularności na Instagramie. To jedna z tych fryzur, której zalety można wymieniać w nieskończoność. Odmładza, podkreśla urodę, zagęszcza włosy i pasuje każdej kobiecie. Na czym polega cięcie blunt chop i dlaczego jest tak uwielbiane przez kobiety?
Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Wiosna to czas, kiedy wiele kobiet decyduje się na zmianę swojego wizerunku. Najpopularniejszym sposobem jest właśnie zmiana fryzury. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie fryzury będą modne w nadchodzących miesiącach, dobrze zapamiętaj nazwę blunt chop. To cięcie jest niekwestionowanym hitem na ten rok i jedną z najczęściej wyszukiwanych obecnie fryzur w sieci.  

Te fryzury są kiczowate i dawno niemodne. Dodają nawet 15 lat! Nie noś ich więcej, jeśli nie chcesz się postarzaćTe fryzury są kiczowate i dawno niemodne. Dodają nawet 15 lat! Nie noś ich więcej, jeśli nie chcesz się postarzać

Blunt chop fryzury: hit 2021, który robi furorę wśród kobiet

Jedną z fryzur, która już uważana jest za jeden z najgorętszych trendów 2021 roku, jest niewątpliwie blunt chop. Jest to bardzo praktyczna i stylowa odmiana dobrze znanego nam boba, która charakteryzuje się ostro zakończonymi pasmami, które wyglądają jakby ścięte zostały za pomocą brzytwy. Wbrew pozorom, takie cięcie wygląda bardzo naturalnie i sprawia, że włosy wyglądają na bardziej gęste i zdrowsze.

Blunt chop: zalety tej modnej i twarzowej fryzury

Zdecydowanie największą zaletą cięcia blunt chop jest jej uniwersalność oraz to, że optycznie zwiększa objętość włosów i sprawia, że lepiej się układają. Zapomnij o godzinach spędzonych przed lustrem - tak obcięte włosy z pewnością będą z tobą współpracować. Ponadto, blunt chop świetnie podkreśla rysy twarzy i wizualnie odmładza. Niektórzy twierdzą, że wizualnie jest w stanie odjąć nawet kilka lat. Co więcej, długość fryzury blunt chop dopasować można do indywidualnych preferencji. Jest to również świetna opcja, by pozbyć się zniszczonych i rozdwojonych końcówek.

Modne fryzury damskie półdługie dla 50-latek. Odmładzają optycznie o 10 latCurtain bangs to grzywka, którą pokochały kobiety. Ta fryzura odmładza i ukrywa zmarszczki

 

Blunt chop fryzury: komu pasuje to cięcie?

Blunt chop pasuje niemal każdej kobiecie. Nie da się jej wykonać tak naprawdę tylko na bardzo krótkich włosach. To fryzura, która najlepiej wygląda na włosach sięgających linii żuchwy lub dłuższych. Sprawdzi się zarówno przy cienkich oraz rzadkich, jaki i gęstych włosach. W zależności od tego, na jak duże zmiany masz ochotę, możesz ściąć włosy lub poprosić fryzjera jedynie o geometryczne wyrównanie końcówek - wybór należy do ciebie.

Więcej o: