Fryzury dla 50 latki. Modne cięcia, dzięki którym będziesz wyglądać młodziej. Działają niczym lifting [ZDJĘCIA]

Jakie fryzury dla 50 latki będą modne w 2021 roku? Aby ułatwić ci poszukiwania, przedstawiamy cięcia, na które warto zwrócić uwagę. To one będą hitem nadchodzących sezonów. Wśród trendów znalazły się zarówno krótsze, jak i dłuższe cięcia. Co więcej, każda z fryzur działa niczym lifting i wizualnie potrafi odjąć lat.
Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Każda kobieta, niezależnie od wieku, chce w swojej fryzurze nie tylko wyglądać, lecz przede wszystkim czuć się świetnie. Oczywiście, każda z nas sama decyduje o tym, jaką fryzurę nosi, jednak warto pamiętać, że nieodpowiednim cięciem można zepsuć sobie nie tylko humor, lecz także wizerunek i optycznie dodać lat. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą fryzury i szukasz inspiracji, przychodzimy z pomocą i przedstawiamy fryzury idealne dla 50 latki, które sprawdzą się niemal u każdej kobiety, niezależnie od typu urody, czy rodzaju włosów.

Fryzury dla 50 latki zdjęcia: pixie cut

Odważne i charakterne pixie cut to propozycja dla wszystkich 50 latek, które przepadają za krótkimi włosami. To cięcie charakteryzuje się mocno wycieniowanymi włosy, które sprawiają wrażenie postrzępionych. Najczęściej fryzura pixie cut wygląda tak, że a tyłu i po bokach włosy są krótsze, natomiast na górze i z przodu dłuższe. Jednak długość włosów można dopasować do indywidualnych preferencji. To fryzura, która świetnie sprawdzi się u wszystkich dojrzałych kobiet - optycznie zwiększa objętość pasm i jest wygodna w codziennej stylizacji.

 

Fryzury dla 50 latki zdjęcia: blunt chop sięgający ramion

Cięcie blunt chop uważane jest za jeden z najgorętszych trendów 2021 roku. Jest to jedna z odmian dobrze znanego wszystkim boba, która charakteryzuje się ostro zakończonymi pasmami, które sprawiają wrażenie obciętych brzytwą. Długość obciętych w ten sposób włosów można dopasować do preferencji danej kobiety, jednak u dojrzałych pań najlepszą długością będzie ta sięgająca minimalnie przed linię ramion. Blunt chop świetnie podkreśla rysy twarzy i wizualnie odmładza nawet o kilka lat.

 

Fryzury dla 50 latki zdjęcia: curtain bangs

Grzywka curtain bangs to kolejny hit 2021, który pokochały kobiety w każdym wieku. Taka grzywka najlepiej sprawdzi się przy półdługich lub długich i modnie wycieniowanych włosach. Takie cięcie wysmukla okrągłą twarz, kwadratowej łagodzi rysy, a pociągłe skraca. Ponadto, wizualnie odmładza i działa jak lifting, optycznie podnosząc i uwydatniając kości policzkowe. 

 
Więcej o: