Odważna zmiana fryzury u Billie Eilish. Amerykańska piosenkarka została blondynką

Billie Eilish znana jest ze spektakularnych metamorfoz i nieszablonowych stylizacji. Kojarzymy ją z kolorem zielonym, który do niedawna widniał na jej głowie w postaci pasemek. W tym odcieniu gwiazda dobierała również ubrania i dodatki. Postanowiła zmienić swój wizerunek, decydując się na złocisty blond.

Billie Eilish zaskakuje nie tylko dużym talentem jak na swój wiek, ale i eksperymentowaniem ze swoim wizerunkiem. Jako artystka stawia na kolory, niekonwencjonalne połączenia oraz akcesoria, które często szokują. Ostatnio zmieniła kolor włosów na złocisty blond. Jak prezentuje się w nowej odsłonie?

Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Billie Eilish została blondynką

Kojarzymy wokalistkę z czarnymi włosami, które zdobiły duże, zielone pasemka. Kolorowe kosmyki to już przeszłość. Na instagramowym profilu piosenkarki pojawiło się zdjęcie z jej metamorfozy. Gwiazda postawiła na drastyczną zmianę, która spotkała się z dużym zaskoczeniem wśród fanów. Billie Eilish postawiła na jasny blond, grzywkę i mocne cieniowanie. W tej odsłonie wygląda nie do poznania. Może ta zmiana spowoduje całkowitą zmianę wizerunku młodej wokalistki? Do tej pory mogliśmy podziwiać ją w luźnych, kolorowych ubraniach, które nie odsłaniały kobiecych atutów. Gwiazda nie chciałaby być nigdy oceniana za ciało, a za twórczość. Jak Wam się podoba Billie w nowej odsłonie?

Zobacz świetne kosmetyki do pielęgnacji włosów!

 

Billie Eilish - ogromne osiągnięcia amerykańskiej 19-latki

Młoda artystka specjalizuje się w muzyce alternatywnej i pop. Sukcesów w branży muzycznej mogą pozazdrościć jej starsze koleżanki. Zdobyła już kilka statuetek Grammy, a podczas ostatniego rozdania nagród, które odbyło się kilka dni temu, jej kolekcja powiększyła się o dwie kolejne. Przyznano wokalistce nagrody główne w kategoriach: Najlepsze nagranie roku - za kultowy utwór Everything I Wanted, oraz Najlepszy utwór do filmu - za piosenkę No Time To Die.

Jak zaczęła się kariera Billie Eilish?

Gwiazda związana była z muzyką już w dzieciństwie. W wieku 8 lat należała do lokalnego chóru, a jako 11-latka zaczęła pisanie własnych piosenek we współpracy ze swoim bratem. Jej kariera rozpoczęła się trzy lata później, czyli w 2016 roku. Na światło dzienne wyszedł utwór "Ocean Eyes", który stała się trampoliną do sukcesu. Nieznana przedtem artystka umieściła piosenkę na swoich mediach społecznościowych, a ta obiegła cały internet. Szybko została zauważona przez ludzi z branży muzycznej. Niedługo potem podpisała kontrakt z wytwórnią Interscope Records. Pierwsza płyta wokalistki spotkała się z pozytywnym odbiorem nie tylko fanów, ale i krytyków. W swojej twórczości porusza temat wielu emocji, smutku, złamanego serca i niskiej samooceny. Wiele osób kojarzy jej wizerunek z gloryfikacją depresji. W 2018 roku piosenkarka wyznała, że cierpi na zespół Touretta. Gwiazda jest bardzo szczera w stosunku do fanów i uznała, że powinni wiedzieć więcej o jej niekontrolowanych ruchach. 

Więcej o: