Boyfriend bob - modna fryzura, na punkcie który oszalały kobiety. Jest stylowa i optycznie odmładza

Boyfriend bob to fryzura, która robi ogromną furorę już od jakiegoś czasu. Dzięki niej kobiety coraz chętniej decydują się na krótkie cięcia. I nie żałują! Takie cięcie optycznie odmładza.

Boyfriend bob - dobrze zapamiętaj tę nazwę, ponieważ to fryzura, która będzie największym hitem w nadchodzącym sezonie wiosna 2021. Jest nie tylko niesamowicie modna i stylowa, ale przede wszystkim również praktyczna i wygodna. Dzięki temu bardzo szybko zyskała grono wiernych fanek. Jak wygląda taka modna fryzura boyfriend bob? Komu pasuje? Odpowiadamy.

Zobacz wideo

Boyfriend bob - modna fryzura i największy hit na sezon wiosna 2021. Jak wygląda?

Boyfriend bob to zdecydowanie jedna z najczęściej wyszukiwanych fryzur w internecie. Jej ogromnym atutem jest nie tylko to, że jest bardzo twarzowa i stylowa, ale przede wszystkim praktyczna i wygodna. Nie wymaga zbyt długiej stylizacji ani też specjalnych umiejętności fryzjerskich.

Boyfriend bob to, jak sama nazwa wskazuje, odmiana klasycznego i uniwersalnego boba. Jest to jego nieco unowocześniona wersja. Włosy obcięte są dość krótko, mniej więcej do linii brody, a nawet nieco powyżej niej i odsłaniają kark. Ważne jest tu dobre cięcie u sprawdzonego fryzjera. Dzięki temu później włosy praktycznie już same będą się dobrze układać.

Boyfriend bob może występować w różnych wersjach, ale obecnie najpopularniejsze są dwie. Po pierwsze, jako elegancka fryzura z prostymi i wygładzonym włosami. Po drugie, bardziej luzacki styl, czyli lekkie, naturalne fale w delikatnym nieładzie oraz postrzępione końce. Dodatkowo można modną fryzurę boyfriend bob można nosić również z grzywką, która wciąż jest modna!

Boyfriend bob - komu pasuje?

Boyfriend bob to dość uniwersalna fryzura, która sprawdzi się u większości kobiet. Będzie idealna dla dojrzałych kobiet, ponieważ włosy są krótkie, a takie dużo łatwiej utrzymać w dobrej kondycji. Po drugie, jest prosta w stylizacji. Po trzecie, optycznie odmładza!

Więcej o: