Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze. Odmładza i działa jak lifting. Zajmuje tylko 30 sekund

Małgorzata Rozenek-Majdan najczęściej tawia na rozpuszczone rozpuszczone włosy, jednak ostatnio pokazuje się również w niezwykle modnym koczku zwanym lift bun. To banalnie prosta fryzura, której wykonanie zajmuje dosłownie pół minuty. Działa jak błyskawiczny lifting i optycznie odmładza!
Zobacz wideo Czy Małgorzata Rozenek ma kompleksy?

Bun lift jest niezwykle prostą i bardzo modną fryzurą, która już od jakiegoś czasu robi furorę wśród gwiazd. Nic jednak dziwnego, gdyż tego typu stylizacja włosów sprawia, że twarz wyglądają młodziej i promienniej. Jej największym atutem jest nie tylko to, że wizualnie odmładza, lecz przede wszystkim jest ekspresowa w wykonaniu. Ostatnio w takiej fryzurze na Instagramie pokazała się Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze sezonu! Zajmuje tylko 30 sekund, a wizualnie odmładza

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie i cieszy się naprawdę sporym gronem fanów. Na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 1,4 mln osób, dla których bardzo często jest inspiracją w różnych kwestiach. Obserwatorki gwiazdy często inspirują się zarówno jej stylizacjami, jak i fryzurami. Ostatnio, Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim InstaStories zdjęcie, na którym pokazała się w jednej z najmodniejszych fryzur tegorocznej wiosny. Mowa oczywiście o koku luft bun, czyli gładko zaczesanych i wysoko związanych włosach. To fryzura, którą Małgosia nosi zarówno podczas ćwiczeń, jak i na co dzień. Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda w tym upięciu naprawdę stylowo.

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze. Odmładza i działa jak lifting. Zajmuje tylko 30 sekundMałgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze. Odmładza i działa jak lifting. Zajmuje tylko 30 sekund https://www.instagram.com/m_rozenek/

Modna fryzura bun lift - jak krok po kroku zrobić koka w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Do wykonania koczka typu bun lift będziesz potrzebować tylko jednej gumki do włosów i opcjonalnie kilka wsuwek, jeśli chcesz, by kok był stabilniejszy. Aby stworzyć koczka typu bun lift należy dokładnie rozczesać włosy, pochylić głowę w dół, a następnie zebrać je wszystkie na czubku głowy, gładko zaczesując. Na koniec pozostaje zwinąć włosy w ciasny kok i zabezpieczyć je gumką lub frotką i opcjonalnie wsuwkami. Całość zajmie ci nie więcej niż 30 sekund. 

Więcej o: