Margaret ma nową fryzurę. Za wizytę u fryzjera zapłaciła fortunę. Efekt?

Margaret, tuż przed zamknięciem na dwa tygodnie salonów fryzjerskich, wybrała się do znanego fryzjera gwiazd, by odświeżyć nieco swój wizerunek. Nową fryzurą pochwaliła się na swoim instagramie. Jak wam się podoba efekt końcowy metamorfozy?
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

W czwartek 25 marca, ze względu na niepokojący wzrost liczby zachorowań, rząd ogłosił nowe obostrzenia, które obowiązywać będą przez najbliższe dwa tygodnie. Podobnie jak w zeszłym roku, tydzień przed i tydzień po świętach wielkanocnych, czeka nas niemal całkowity lockdown. Na ten czas ponownie zamknięto wielkopowierzchniowe sklepy meblowe i budowlane, wprowadzono większe ograniczenia liczby klientów przebywających w sklepach i punktach usługowych, a także zawieszono działalność salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych. Zapowiedź braku możliwości skorzystania z usług fryzjerów przez najbliższe dwa tygodnie spowodowała, że ludzie tłumnie ruszyli do swoich ulubionych fryzjerów, by jeszcze przed świętami skorzystać z ich usług. Jedną z takich osób jest Margaret, która zdążyła umówić się na wizytę do znanego stylisty fryzur gwiazd, z którego usług korzysta już od wielu lat.

Margaret ma nową fryzurę! Efektem końcowym metamorfozy pochwaliła się na swoim Instagramie

Margaret wybrała się na wizytę do swojego ulubionego fryzjera, a jej przebieg swoim fanom relacjonowała na Instagramie. Wokalistka nie zdecydowała się jednak na spektakularną metamorfozę, a jedynie odświeżyła nieco kolor włosów oraz cięcie. Tym razem postawiła na jasny i ciepły odcień blondu oraz delikatnie i modne ostatnio cieniowanie. Dla ciekawostki, koszt takiej usługi w salonie, który odwiedziła Margaret, to nawet 1500 zł. Jak podoba się wam Margaret w takiej fryzurze?

Fryzjerzy otwarci do soboty. Odwiedźcie swojego ulubionego ASAP

- napisała Margaret w komentarzu do jednej z udostępnionych relacji na InstaStories.

Margaret ma nową fryzurę! Efektem końcowym metamorfozy pochwaliła się na swoim InstagramieMargaret ma nową fryzurę! Efektem końcowym metamorfozy pochwaliła się na swoim Instagramie https://www.instagram.com/margaret_official/ screen InstaStories

Więcej o: