Jennifer Aniston ma nową fryzurę? Gwiazda pokazała się w modnym i bardzo odmładzającym cięciu

Jennifer Aniston opublikowała na swoim Instagramie filmik, na którym widzimy aktorkę w krótkiej i bardzo modnej ostatnio fryzurze. Takie cięcie nie tylko optycznie odmładza, lecz także wyszczupla twarz i zagęszcza włosy. Jak podoba się wam Jennifer Aniston w takim wydaniu?
Zobacz wideo Jennifer Aniston, Courtney Cox i Lisa Kudrow połączyły siły w słusznym celu. Nagrały filmik nawiązujący do "Przyjaciół"

Jennifer Aniston jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie, której sławę, rozpoznawalność oraz ogromne pieniądze przyniosła m.in. rola Rachel Green w kultowym już serialu "Przyjaciele", który pokazywał codzienne życie szóstki przyjaciół wchodzących w dorosłe życie. Serial odniósł niebywały sukces, a ostatni odcinek wyemitowany w 2004 roku, obejrzało aż 51 milionów widzów. Co więcej, serial do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a losy "Przyjaciół" śledzą już kolejne pokolenia. Od 2019 roku, ku ogromnej uciesze fanów, Jennifer Aniston jest obecna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 36,4 milionów użytkowników i dzieli się z nimi zdjęciami oraz nagraniami z życia zawodowego, a czasem także prywatnego. 

Jennifer Aniston nowa fryzura. Gwiazda postawiła na ostre, bardzo modne i odmładzające cięcie

Jennifer Aniston mimo upływu lat nieustannie zachwyca swoją urodą oraz kondycją fizyczną. Wiele osób zastanawia się, jak ona to robi, że mając 52 lata wygląda tak zjawiskowo. Nie da się ukryć, że aktorka jest inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie, które chętnie inspirują się stylizacjami, jej dietą, sposobami na pielęgnację skóry czy fryzurami. 

Ostatnio Jennifer Aniston opublikowała na Instagramie filmik, na którym ma zupełnie inną fryzurę. Na nagraniu, aktorka występuje w jednej z najbardziej ponadczasowych, a jednocześnie najmodniejszych fryzur tego roku czyli cięciu typu bob. Niestety, jest to jedynie fragment wywiadu sprzed lat. Jednak jest to doskonały dowód na to, że mimo upływu czasu, bob nie wychodzi z mody. Podoba się wam Jennifer Aniston w takim wydaniu? Powinna wrócić do takiej fryzury? My jesteśmy absolutnie zachwycone!

 
Więcej o: