Magdalena Lamparska ma nową fryzurę! W takiej wersji jest nie do poznania. "Katarzyna Grochola normalnie"

Magdalena Lamparska zaskoczyła na Instagramie zupełnie nową fryzurą. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym fanki oraz fani momentalnie dostrzegli uderzające podobieństwo do znanej pisarki. - Wow! Moje pierwsze wrażenie: młoda Kasia Grochola - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Magdalena Lamparska jest jedną z bardziej rozpoznawalnych polskich aktorek filmowych oraz teatralnych, która z sukcesem swoją karierę rozwija nie tylko w Polsce, lecz także w Stanach Zjednoczonych. Na początku 2020 roku, głośno zrobiło się o Magdzie za sprawą roli w filmie "365 dni" na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej, w którym zagrała Olgę, czyli przyjaciółkę głównej bohaterki graną przez Annę Marię Sieklucką. Magdalena Lamparska jest również aktywna na swoim Instagramie, gdzie regularnie dzieli się różnymi zdjęciami z życia zawodowego, a także prywatnego. Ostatnio aktorka zafundowała swoim obserwatorkom oraz obserwatorom nie lada niespodziankę. 

Antek Królikowski Antek Królikowski przeszedł wielką metamorfozę. "Wyglądasz jak Bradley Cooper"

Magdalena Lamparska nowa fryzura. W takiej wersji aktorka jest nie do poznania!

Magda Lamparska opublikowała na swoim profilu zdjęcie prosto z planu filmowego, na którym zaprezentowała się w zupełnie innej niż zwykle odsłonie. Mowa oczywiście o nowej fryzurze, która choć jest częścią charakteryzacji filmowej, zrobiła ogromną furorę wśród internautek. Zazwyczaj Magdalena Lamparska nosi dłuższe, proste lub lekko falowane włosy, a tym razem pokazała się w krótkich lokach niczym po trwałej ondulacji. 

Zakręciło mi się w głowie

- napisała Magda Lamparska pod zdjęciem.

Salma Hayek Salma Hayek zmieniła fryzurę. Ten kolor całkowicie ją odmienił

 

W komentarzach pod opublikowanym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fryzurą aktorki fanek. Internautki zauważyły również, że w takich włosach, Magda do złudzenia przypomina popularną pisarkę, Katarzynę Grocholę:

Wow! Moje pierwsze wrażenie - młoda Kasia Grochola
Oj nie poznałabym Pani
Ale czad <3
Mega <3 prawie nie poznałam
Katarzyna Grochola normalnie
Aaaa rewelacja!
Cudowna metamorfoza

- czytamy.

Więcej o: