Shaggy hair będzie hitem w 2021 roku. To uczesanie rodem z lat 70. pokochały najmodniejsze Francuzki!

Paryski szyk nigdy nie wychodzi z mody - także w kwestii ponadczasowych fryzur. Jeśli podobnie jak nasze francuskie koleżanki, nie lubisz spędzać godzin przed lustrem, to uczesanie z pewnością przypadnie ci do gustu. Shaggy hair są wielkim powrotem do klasyki kina z lat 70. Creme de la creme!

Jakie fryzury kochają Francuzki? Przede wszystkim muszą być wygodne i stylowe. Nie muszą na szczęście śpiewać i tańczyć – ale dobrze by było, gdyby potrafiły same się układać. Shaggy hair to fryzura wyciągnięta rodem z francuskich filmów lat 70. Słyszycie, jak w tle gra „La foule”? My też to słyszymy! Powrót do lat 80. I 90. mamy już za sobą. Czas pójść o krok dalej. Jak wygląda fryzura lansowana przez największe celebrytki?

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Shaggy hair – najmodniejsza fryzura na 2021. Mocne cieniowanie wraca do łask

Powrót do czasów, gdy sława dotykała Jane Fondy, Jane Birkin czy Diane Keaton, jest wielkim krokiem w stronę ponadczasowej klasyki. Nie oszukujmy się, w czasach, gdy siedzenie w domu stało się obowiązkiem, żadnej z nas nie chce się spędzać godzin przed lustrem. Nie oznacza to jednak, że wygląd stał się nam zupełnie obojętny. Oczywiście, że chcemy wyglądać dobrze. Po prostu nie chce nam się wysilać. Tylko jak połączyć ze sobą te dwa aspekty? Na pomoc przychodzą shaggy hair. To modne uczesanie prezentuje się niesamowicie stylowo, bez względu na okoliczności. Romantyczna kolacja przy świecach? Elegancko. Domowy seans Netflixa? Stylowo. Tego typu stylizacja włosów to klucz do perfekcyjnego wyglądu w każdej sytuacji.

 

Jak wygląda shaggy hair?

Fryzura opiera się przede wszystkim na mocnym cieniowaniu. Dawniej wiązała się także z towarzystwem curtain bangs, ale dziś wystarczy mocniej postrzępić kosmyki przy twarzy. Nadaje objętości, lekkości i wygładza strukturę włosa. Co więcej, tego typu cięcie nie wymaga absolutnie żadnego wysiłku stylizacyjnego. Pasma same się układają. Świetnie prezentuje się zarówno w przypadku długich, jak i krótkich włosów. Jeśli szukasz odpowiedniego uczesana, zaryzykuj. Na pewno nie będziesz zawiedziona.

 
Więcej o: